Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Download her - linky

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Download her - linky


    Tohle mi dneska udělalo radost - hry od Gremlin:


    A ještě pro pořádek (ten link už znáte) - Deam17:


    A jsou další?

    ps - jdu zkusit Shadow Fightera s instalátorem WHDload. Ještě jsem to s ním nelepil tak držte palec.
    Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

    #2
    Core design


    System 3
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      200 000 her na amigu uzijte si to panove

      Komentovat


        #4
        to JOE:

        si sa sekol o jednu 0
        Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

        Komentovat


          #5
          to JOE:

          a jeste to neni HER, ale DISKET, pricemz mnoho her je tam treba ve 3 verzich.

          Komentovat


            #6
            2Joe: ale jinak bomba, v kombinaci s Hall of Light nebo LemonAmiga databází je to vražedná kombinace, do důchodu bych nemusel nic jinýho dělat než stahovat a pařit
            Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

            Komentovat


              #7
              Tady toho je taky dost, jedná se o gamesy pod WHDLoad. Budu si muset WHD po novým roce zaregistrovat.

              Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

              Komentovat


                #8
                Jo, to je Killergorilla, hlavní zdroj pro WHD hry.

                Který už musel v minulosti jednou svůj web zavřít, kvůli jednomu hmmm... amigistovi, o kterém se nesmí mluvit.
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #9
                  Mluvit se o něm může, jenže tento amigista nezavřel přímo gorilu, ale všeobecně celou doménu, v které se gorila jen tak náhodou vezla
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Pročež navždy ztratil mou důvěru. Já nezapomínám.
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #11
                      ještě tady je pár věcí, třebas tu najdete něco chybějícího do vaší kolekce cca 200-300 her
                      rom-world.com is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, rom-world.com has it all. We hope you find what you are searching for!
                      Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                      Komentovat


                        #12
                        nieco prihodim

                        Komentovat


                          #13
                          Nezabudajme na whdownload.com a hobring esero.net ...
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            Master Blaster v.1 (1994; Alpha Brothers)

                            Koukal jsem se včera na netu po hře Master Blaster. Na aminetu je ve verzi 2.21 jako shareware, pamatuju si, že jsem míval tuhle verzi a ta by mě úplně stačila: https://hol.abime.net/4636. Navíc od roku 2002 je i verze 2 freeware, ale prostě se mi jí nezadařilo nikde dohledat. Jestli ji někdo máte, tak se ozvěte. Díkes
                            Naposledy upravil Balda; 09.12.2007, 12:04:50.
                            Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                            Komentovat


                              #15
                              Tahle verze je úplně nejlepší. Kouknu po ní, snad jí mám na disku.
                              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X