Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pán vlků

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pán vlků

    Hraju tuhle skvělou hru, ale je pro mě příliš obtížná (jedna z mála). proto sem píšu ... nevěděl by někdo kompletní řešení?? už jsem zoufalej.... domlátil jsem se až do té místnosti kde je soška vlčí hlavy (násilím... chtěl sem skřetovu sekeru ta sem mu nedal pivo) .... už jsem se i léčil pomocí toho šutru ale fakt už nefim....

    pomoooooooc (čím pdrobnější návod tím líp)...

    #2
    tu hru neznám hoď nějaké info, link atd. prosím
    Naposledy upravil Prober; 24.08.2007, 17:59:35.
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je lasice Přejít na původní příspěvek
      tu hru neznám hoď nějaké info, link atd. prosím
      tady máš link (adf ... takže potřebuješ emulátor...)

      je to hra napsaná Froggerem ... jak se přímo v ní píše z prostředí světa J.R.R. Tolkiena ...

      Komentovat


        #4
        Hra je úžasná, hlavně ta hudba. Nedávno jsem ji hrál, ale nedohrál. Myslím si, že jsem někde před koncem. Kde jsi se zaseknul?
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
          Hra je úžasná, hlavně ta hudba. Nedávno jsem ji hrál, ale nedohrál. Myslím si, že jsem někde před koncem. Kde jsi se zaseknul?
          noo vybral sem všechny větvě stromů potom jsem si zabil skřeta kvůli sekeře, useknul sem si větev keře na straně hradu, pomocí jí sem vytáhl krabičku a list papíru z díry ve zdi hradu , krabičku jsem dal kováři a on opustil své stanoviště , list apíru sem dal tomu vědcia dostal sem léčiví kámen , pak sem se vyléčil pomocí těch větviček a čtyřlístku u studánky , zabil sem mech a kostlivce. to bude asi všechno... samozřejmě jsem všechny po cestě vyzpovídal .... mám u sebe (a rozházeny po okolí) minci, křížek, misku, léčivý kámen, drát, poklici (ta hovadina z kovárny), kleště, hřebík, provázek, hůl (z té větve keře), sekeru, štít a sošku hlavy vlka......

          no a nefim jak dál....

          Komentovat


            #6
            Tak to ti moc nepomůžu. Já jsem se dostal jen o jediný krok dál. A to, že jsem rozbil sošku hlavy vlka v kovárně na kovadlině a vypadnul mi z ní náhrdelník "Pán vlků". Dál jsem se nehnul.

            Dva tipy:
            liánou a ohnutým hřebíkem jde v bažině vylovit prsten, ale na to jsi určitě přišel.
            za něj dostaneš od baziliška v hlavní budově relativně silný meč (pomůže s kostlivcem).

            Jinak bohužel nevím, k čemu se dá použít kámen (obyčejný, ne léčivý), křížek, mince, poklička a náhrdelník...

            Přikládám moji "pracovní" mapu. Je s podivem, co všechno jde vyrobit v excelu .

            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: pv.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 66,3 KB
ID: 105739
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              hezka mapka, šikula

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                liánou a ohnutým hřebíkem jde v bažině vylovit prsten, ale na to jsi určitě přišel.
                za něj dostaneš od baziliška v hlavní budově relativně silný meč (pomůže s kostlivcem).
                napadlo mě že by se ten hřebík asi měl ohnout a použít jako háček na liáně... ale nepřišel sem na to jak ho ohnoout...

                EDIT: tak na hřebík už jsem přišel ale to už je asi všechno.. moment .. ještě něco zkusim...

                EDIT2: můj pokus předat náhrdelník elfovi neprošel ... tak mě scela náhodou napadlo že by ještě mohlo bejt něco v hospodě na použití .... ovšem po tom co sem došel vedle hospody oběvil se mi velký obrázek pulzujícího náhrdelníku a nápis konec hry loooooool

                na to jak je to dobrá hra to má ale pěkně dementní konec
                Naposledy upravil Host; 28.08.2007, 02:17:58.

                Komentovat


                  #9
                  Gratuluju, večer to zkusím
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    Pána vlků jsem dohrál, myslím, že celkem bez problému. Bohužel je to tak hrozně dlouho, že už si nic nepamatuju. Ha, našel jsem starou mapku, co jsem si kreslil!
                    Oproti Damiho mapce tam mám snad napsanou jen žábu u studánky.

                    Komentovat


                      #11
                      Ta hra si určitě zaslouží větší publicitu. Udělal jsem si radost a sepsal retro recenzi.
                      Naposledy upravil DaMi; 13.08.2020, 11:45:29. Důvod: aktualizace odkazu
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #12
                        Ještě jsem recenzi PV doplnil o komunikaci s Trixiem, kterého jsem ohledně hry vyzpovídal. za odpovědi mu moc děkuji.
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #13
                          Na Froggera ti můžu dát kontakt, možná by nebylo špatné vyzpovídat i jeho.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            Nestíhám, vše vyplynulo z volného času během vánoc, takže Froggera nechám být minimálně do příštích vánoc. Ale jsem si vědom, že je to vůči němu nefér .

                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            Na Froggera ti můžu dát kontakt, možná by nebylo špatné vyzpovídat i jeho.
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              #15
                              Měl bys trochu vysadit chlape, v posledních letech to jde s tebou z kopce
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X