Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Bytefest 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Bytefest 2007

    Dneska začíná v Praze na Smíchovském nádraží Bytefest. Juchů. www.bytefest.org
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    Kdo se jdete v sobotu podivat? Ja se chystam tak nekdy lehce odpoledne.

    Komentovat


      #3
      Taky můžu odpoledne. Třeba v 1 nebo ve 2.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        Ve 2 bych to stihnout mohl, ale uplne jisty si nejsem, kazdopadne dorazim.

        Komentovat


          #5
          Ja prijdu s Oldrickem, ale nevime jeste v kolik.
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            tak jak to tam vypadalo? povídejte, přehánějte jestli máte foto šup sem s nimi
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #7
              Byli jsme tam s Dóďou, Ghh a Oldrickem v sobotu odpoledne asi 2 hodiny. Překvapilo mě, kolik tam bylo lidí a hlavně platforem. Hodně v pohodě akcička a hlavně hodně v pohodě lidi. Příjemně jsem pokecal s Waynem z Amigans a trochu jsem zahnul , nechal jsem si předvést Atari Falcona. S 060 procákem a 256 mb pamětí je to dost výkonná mašinka. Vůbec jsem netušil, že na to předělaný Quake.
              Bohužel jsem nestihnul vyhledat Starého_Mrafa, takže osobní setkání snad někdy příště
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                Já jsem celej víkend regulerně prokalil .
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  Myslím, podle fotky, že jsem tě tam zahlíd. Nicméně to bylo ve chvíli, kdy tam bylo opravdu hodně lidí.

                  Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                  Bohužel jsem nestihnul vyhledat Starého_Mrafa, takže osobní setkání snad někdy příště
                  Naposledy upravil Prober; 03.09.2007, 12:38:39. Důvod: Zbytečná citace
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #10
                    Me se to moc libilo, mam i par zaberu na videu.A Amig tam bylo docela dost. Hlavne to melo docela skvelou atmosferu
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #11
                      jo pěkný,taky sem koukal až mi šla hlava kolem
                      A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                      WHDload reg.Oldrick.lha

                      Komentovat


                        #12
                        O: Bytefest

                        Takže se zajedu podívat na Bytefest, a otázka zní.... nepojede někdo autem z okolí Vyškova? Rád bych se svezl sebou plus jedna přítelkyně v krabici . Jestli ano, dejte vědět pls odkud a v kolik?
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #13
                          O: Bytefest

                          Já budu asi mít kus auta volného, ale jedu ze západu (Domažlice).
                          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                          Komentovat


                            #14
                            O: Bytefest

                            No jo, asi jsem měl napsat, že pojedu z Vyškoa.....................
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #15
                              O: Bytefest

                              Takže všechno je jinak, na 90% nepojedu a jsem z toho smutný, jenže situace je taková jaká je, aspoň zbydou finance na indivisiona. BTW ještě nikdo neobjednává?
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X