Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

DVD misto CD

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    DVD misto CD

    Kdyz budu chtit misto CD mechaniky DVD tak staci nainstalovat https://aminet.net/search?query=dvd-ram a bude to bez problemu fachat? Nebo je v tom zase nejakej zadrhel.
    A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

    #2
    Testoval jsem combo od samsungu, protože umi vypalovat na CD 1x. Všechno chodilo v pohodě s Cache CDFS z OS3.9 . DVD-RAM jsem neinstaloval, to by ta mechanika musela mit podporu ramek a to neměla. Cetla paleny DVD ve formatu ISO a tvarilo se to jako vesti CD. CD jely normalne. Nic jineho jsem nezkousel a ani necekal, protoze palit DVD na amize chce uz poradne rychly radic a takovy nemam a prehravani filmu DVD by mozna zvladnul nejaky PPC Blizzard s PCI grafikou a takovy taky nemam.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      Jde me jen o to kdyz tam dam vypaleny DVD tak aby ho to nacetlo a neco aby z neho slo zkopirovat. Nic jinyho nepotrebuju.
      A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

      Komentovat


        #4
        Tak to ti pojde, pokial bude napalene Jolie alebo ISO9660.
        Ak bude napalene UDF tak to ti nepojde... iba ak UDF 1.0 s podorou Allegro.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          Ja mam 4xeide a jde mi veskere kopirovani z dvd.
          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

          Komentovat


            #6
            Měl jsem na IDE napojenou HP DVD ROM, standardní ovladač - jelo všechno, i pálené (samo ISO9660).
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X