Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hired Guns

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hired Guns

    Předělal jsem skladbu z character menu do Reasonu, má délku jenom 1:24 (jako originál). Chtěl bych se ke skladbě ještě vrátit a spojit jí se songem z main menu. Tady máte lajnu:
    Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

    #2
    mne sa to paci
    Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

    Komentovat


      #3
      moc pěkné jen tak dál
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #4
        Vyborne! Uz to mam ako budik v mobile
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          Mně se to při vší úctě nelíbí, jsou některý songy, který jsou pro mě prostě nedotknutelný. A hudba z Guns k nim patří.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Nedá mi to, musím souhlasit s Predsedou. Ale jinak jsi šikula, jen jsi "ťal" špatným směrem .
            A 500 1 MB RAM. A 600 HDD. A 1200 Apollo 1240/40, 32 MB RAM, HDD. Amiga CD32 Paravision SX1, 8 MB RAM, HDD.

            Komentovat


              #7
              Ja mam na remaky pomerne extremisticky pohled, dybych to tady rekl uz me budou pranyrovat...
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                V pohodě, nedělal jsem to kvůli tomu, abych udělal lepší verzi a souhlasím s předsedou, že prostě tu super atmosféru nejde jednoduše obšlehnout. Jen jsou dneska trochu jiný možnosti a chtěl jsem si jí prostě zkusit přecvakat do jinýho softu. Kdysi jsem měl muziku z HG v modech (ještě než se mi zhroutil disk), ale character menu tam nebylo.
                Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                Komentovat


                  #9
                  No já jí mám v MEDech a je tam všechno. Protože je to všechno na Exotice, žáno. Zkus jiný hry, je jich spousta remixovatelných.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    2Predseda: Super link! Tak jsem na to koukal v OctaMedu a song je vytvořenej z 8mi (!) samplů a celková délka je 60,3KB. Jinak teda nevím jestli nějakej další remake kdy bude, protože tohle je za mojí "kariéru" můj první
                    Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X