Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Okna ve Workbenchi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    NG verze powerwindows vypada dost dobre. Jednou jsem to zkousel instalnout, ale bohuzel se mi to nejak nepovedlo. Ale ten design je fakt na jednicku!
    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

    Komentovat


      #17
      O: Okna ve Workbenchi

      Dal som si do WB Powerwindows. Ked ho dam spustit cez Startup-sequence alebo vlozim do WBStartup tak po restarte mi hodi tuto hlasku:


      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Powerwindows.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 225,1 KB
ID: 106979

      A ziadna funkcia z PowerWindows nefunguje.
      Viete v com je problem ?
      MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

      Komentovat


        #18
        O: Okna ve Workbenchi

        Víme. Problém je v tom, že se to snažíš dostat do rozdrbanýho ClassicWB. Přijít na to co se ti bude bít a proč, nebude sranda.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #19
          O: Okna ve Workbenchi

          Prisiel som na to.

          Skopiroval som PowerWindows do WBStartup. Tam treba v "Icon Info" nastavit cestu k HomeDIR. V mojom pripade "DH0:Programs/PowerWindowsNG/PowerWindows".

          Asi takto:

          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Powerwindows.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 157,6 KB
ID: 106980

          Ja som este zmenil DONOTWAIT na WAIT 500 a STARTPRI z -20 na -100, ale funguje to aj tak.
          Naposledy upravil ObiWanKen; 05.02.2013, 22:09:50.
          MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

          Komentovat


            #20
            O: Okna ve Workbenchi

            Ja jsem s tim kdysi hodne pokusoval a je to zatracene nestabilni. Zpusobujte to mnozstvi nevysvetlitelnych problemu. Taky se mi to libilo, ale pouzivat to prakticky nejde.

            Komentovat


              #21
              O: Okna ve Workbenchi

              Mně to pokud se dobře pamatuju na Amči s PPCBlizzem šlapalo v pohodě, ale já nemívám ve zvyku mít pootvíraných spousty oken a screenů, takže možná i proto.
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #22
                Okna ve Workbenchi

                A taky to krute kolidovalo s WHD.

                Komentovat


                  #23
                  O: Okna ve Workbenchi

                  Taky muzu doporucit ClickToFront, je to jednoduche a hlavne primo dodavane se systemem. Pouzivam v kombinaci s komoditou YASS. Jestlize je oken moc, zmacku Shift-Esc a ze seznamu si vyberu, co potrebuju. Lze ovladat i z klavesnice, coz je skvele.

                  Obcas vyuzivam i DepthToFront, ktera je taktez v systemu. Zobrazi seznam oken/obrazovek kliknutim pravou mysi na to "depth gadget", takove to tlacitko v zahlavi okna uplne vpravo. Tady ovsem nevim, jestli je tato komodita bezne dostupna i pro OS3.x.
                  AmigaOS // AROS

                  Komentovat


                    #24
                    O: Okna ve Workbenchi

                    ObiWanKen presne nepize proc PowerWindows pouzil, ale hadam ze to bylo kvuli moznosti posouvat okna castecne mimo obrazovku (kdo by rekl ze na to Amize vlastne nejde a jak je to strasna pruda). To jsem chtel i ja, ale bylo to strasne problematicke. Navic jsou dve verze, u jedne jdou okna posouvat mimo pouze doprava a dolu (funguje to tak, ze se na chvili jakoby hodne zvetsi plocha, takze to jde posunout za roh), coz jeste nejak slo, ale ta druha verze, ktera umoznuje posouvat okna libovolnym smerem, to byla silenost.

                    Komentovat


                      #25
                      O: Okna ve Workbenchi

                      Skusam rozne ADDONs do WB. Je to take zabijanie casu.
                      Ked to nebude fungovat tak to jednoducho pojde von.
                      MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                      Komentovat


                        #26
                        O: Okna ve Workbenchi

                        Aha... to je tak, kdyz se clovek nekouka na datum prvniho prispevku. Ale treba i tyhle uplne nesouvisejici informace nekomu pomuzou.
                        AmigaOS // AROS

                        Komentovat


                          #27
                          O: Okna ve Workbenchi

                          PowerWindows jsou zajimave, dej pak vedet, jak jsi dopadl. Me se to libilo, ale moc to nefungovalo.

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X