Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problem s PPCkartou na A1200

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Problem s PPCkartou na A1200

    Dnes jsem si chtel zahrat Cannon Fodder1. Spustil jsem Amigu, drzim tlacitko dve a obe mysitka. Pocitac ale nenabehne do boot menu. Zkusil jsem jenom vypnout procesory klavesou a, ale vysledek je stejny. Nic se nedeje, pocitac nenabehne. Nevite nekdo cim by to mohlo byt? Zacinam bejt trosku zoufalej. Stalo se to z niceho nic.
    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

    #2
    A když tu kartu vytáhneš kompletně ven, tak to dělá co?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Promerit napajeni, ze zdroje vytahnout a zastrcit vsechny konektory napajeni, pripadne zkusit vymenit simm. Hodne se modlit ke vsem amigistickym bohum (MC060, alice, atd...)

      Komentovat


        #4
        Nevím, jak moc se liší správa blizzarda ppc od cyberstorma ppc, nicméně bych zkusil následující:

        Nejdřív bych při bootu podržel ESC, jestli se dostaneš do Phase5 SCSI boot menu.

        Pak bych případně laboroval:
        2 - vypínání cpu
        s - vypínání scsi
        c - vypínání 31kHz monitoru
        m - vypínání pamětí
        a - vypínání všeho, tos zkoušel...

        Dál bych tu kartu vyhodil z a1200 a pak zkusil holou amigu. Pak bych případně řešil vytažení/výměnu pamětí. A pak už jen pomož pánbůh.

        Jestli ti pojede holá dvanáctka, tak stejně žádnou ppc kartu nepotřebuješ, CannonFoddera spustíš i s 2 mb chipky...
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          2prober: Kartu sem nevytahoval, bo tam mam narazenej grex s grafikou, siti a zvukem a bohuzel to mam chycene plastvyma paskama na jedno pouziti. Nejspis to ale budu muset vyzkouset.
          2H2O: To zkusim taky
          2Dami: Jo, a ten zbytek ti pak poslu, jo?
          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

          Komentovat


            #6
            Parada, jeste mi zacal nejak blbe cvakat hdd. Prej nejakej chybnej soucet, nastesti se to ztratilo. Ted jsem zkousel ty simmy. Je docela divny, ze mi to nejede s jednim 32MB simmem. Kdyz tam jsou dva simmy, jeden 32, druhej 64 tak to jede. Turbokarta asi v riti nebude, ne?
            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

            Komentovat


              #7
              to spis vypada na spatnej kontakt na tom simu
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Dalsi vec: dokaze nekdo vysvetlit, proc pri dvou 64MB simmech Amca najede a kdyz je prohodim, tak si neskrtne?
                AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                Komentovat


                  #9
                  Zkus ocistit kontakty na SIMMech lihem nebo isopropil alkoholem pomoci tycinek na cisteni usi a prohledni patice na SIMMy, jestli tam neni napadany bordel.
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    rozhodne ne kolinskou
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Chain: Ten simm driv jel v pohode. Potom jsem ho dlouho nepouzival a ted jsem ho prubnul. Driv mi tam jel! A byl schovanej pekne v suchu na bezpecnem miste.
                      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                      Komentovat


                        #12
                        nj to muze bejt vono totiz, mozna mu zoxidovaly kontakty a v te jedne patici se to dotkne spravne a v druhe ne

                        sucho nema na to prakticky vliv, vakuum by bylo lepsi
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          2Solaris: To zkusim, ale pochybuju, ze to zabere. Uvidime. Karty vezmu do prace a trochu je ocistim vzduchem.
                          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                          Komentovat


                            #14
                            Rozdelano, zabaleno. Rano to beru do rachoty a poradne to vycistim. Mam ted po ruce jen ten sprej, co se pouziva na cisteni monitoru nebo na cocky cd-dvd mechanik. To by snad melo bejt v pohode, ne? Schvalne si ted zkusim nahrat z disket na holou a1200 cf. No jo, tak jsem to testnul a na holy a1200 mi to jede fajn. Bude tam nekde zrada.
                            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                            Komentovat


                              #15
                              Jestli chceš nějak pomoct (isopropylalkohol, měřák, SIMMy,CF,atd.) tak se ozvi, jsem taky z Liberce
                              D.Gama/Divide/CF256MB, A500+/68020/8MB, A1200/68030/50/64MB, PowerMac 2xG5/1,8GHz/8GB/160GB/MacosX10_4, MacMini 1,25GHz G4/1GB/60GB/MacOSX10_4, SGI Indigo2/MIPS 6R4400/200/128MB/Irix 6.5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X