Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Validace disku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Validace disku

    Cim dam dohromady validaci disku? Nechce se me to znova preinstalovavat.
    A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

    #2
    disksalv
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      FFS nepouzivat! PFS jedine!

      Komentovat


        #4
        Nebo SFS, jsem s nim spokojenej a myslim se i vykonove je na stejne urovni jako PFS.

        Komentovat


          #5
          2Chain: Disksalv je super! Ale zaplatpanbu uz jsem ho nemusel pouzit dobre 4 roky.
          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

          Komentovat


            #6
            Mne sa to stalo chvalabohu len dvakrat... Prvykrat som ho z fleku formatol, co bola chyba a druhykrat som ho nechal pracovat, siel som do skoly a ked som sa vratil, tak uz bol kludny a po restarte problem zmizol... Potom som presiel na AFS a bol klud.
            ???

            Komentovat


              #7
              No parada, jak naschval sa mi to dnes stalo zas na starom disku, ktory mam na FFS kvoli tomu, ze to zerie menej ramky. Takze mozem zodpovedne prehlasit, ze staci ho nechat, nech sa skontroluje a nebabrat ho a on sa spamata aj sam.
              ???

              Komentovat


                #8
                no nekdy se taky nevzpamatuje, bohuzel
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Zajímavý, mně se to vzpamatovalo vždycky. Disk cca dvě minuty svítil ledkou a pak zhasnul a bylo po problému. Stalo se mi to x-krát.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #10
                    2Predseda: Jj, muzu potvrdit. Dalsi hdd uz pesti nedostali a slapaly jako pomasle!
                    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                    Komentovat


                      #11
                      No ja jsem snad validatoval jen jednou v roce 199x, v soucasne dobe se mi to s CF jeste nepodarilo. To clovek musi pri zapisu na disk resetovat, ne?
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        jojo, staci kdyz to sikovne padne pri zapisu nahubu, treba ukladani v nejaky hre.
                        a validovani 20gb disku ffs fakt trva, desne uplne neskutecne
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          FFS je pouzitelny akurat tak diskety, na hardisk alebo CFku by som si dal nieco bezpecnejsie, napr. PFS3 tym padom odpada nejaky DiskSalv
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            Já stále ještě používám FFS, momentálně problémy nemám, ale uvidí se.
                            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                            Komentovat


                              #15
                              FFS jsem používal mnoho let a bez problému, teda až na nějakou tu občasnou validaci.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X