Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PaladinW

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Tak mně kolega v práci trošku naštval ohledně dohrání hry ROA.Blade of Destiny. Tak jsem si to rozjel znovu a tentokrát neustoupím, dokud nevybiju posledního orka. Což mně přivedlo k myšlence, že ROA je moc úžasná věc, která dokáže i po tak dlouhé době něco nabídnout

    Komentovat


      #17
      Mnojo, já se k Blades of Destiny (který má na Amize asi 10 disket a jeden Diavolo archiv byl vadnej...) dostal až po Star Trailu, takže se k němu těžko dostávám .
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #18
        On je to ode mně trošku podfuck, jedu ho na jednom blíže neidentifikovatelném stroji pod Dosboxem ale výhodně s češtinou, což mně dalo novou sílu, jelikož jsem ho rozehrával několikrát. Bohužel mé poslední snažení je uložená pozice na Amče po převzetí meče a těsně před koncem. Bohužel jsem to nějak nebyl schopnej dokončit. Snad se mi to teď povede. Překlad je hezkej

        Komentovat


          #19
          Nemožné se stalo skutečností.. Blade of Destiny padlo. Mo až moc rychle..dá se velice dobře dohrát kolem 4 levelu, pokud se hráč věnuje pouze cíli cesty. Tak hurá na druhej díl, kterej už je ale o jiné mašince..bohužel.

          Komentovat


            #20
            Svátky

            Ahojde všichni, nevím jak to budu stíhat a tak vám všem přeji hezký svátky a bohatýho Ježicha, ať ván naježí něco hezkého a třeba trošku potřebného k Amize

            Komentovat


              #21
              Sklamání

              Tak po půl roce jsem si dovezl domů nové trafo k Amize a těšil se, že ji zase po dlouhé době spustím. No ono to možná bude i rok. Vše jsem oprášil, naleštil a připravil, zapojím trafo zapnu a ono nic. Sklamání..bohužel je to trafo ATX a je možné že s Amčou nefunguje správně. Nebo a to by bylo horší, bude spálená deska. Takže se pokusím sehnat starý typ trafa z PC a uvidí se. Njn přecijen WinUAE není úplně ono.

              Komentovat


                #22
                Meril jsi, jestli ti ten zdorj dava vubec nejakou stavu?

                Komentovat


                  #23
                  Já osobně přímo ne ale dělal mi to kluk, kterej se počítačema zabývá a ten říkal, že tam šťáva jde. Nicméně co jsem slyšel ATX zdroj, by měl spolupracovat i s deskou a to bude asi chybět. Proto to taky nemusí jet.

                  Komentovat


                    #24
                    U ATX zdroje se musi tusim zeleny vodic uzemnit, aby zdroj daval napeti.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #25
                      presne. Zem je vecsinou cierny vodic.

                      Komentovat


                        #26
                        Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                        presne. Zem je vecsinou cierny vodic.
                        A skoro som zabudol. treba mat zatazenu +12 vetvu a najlepsie aj +5V (stari 3,5" disk je ideal)

                        Komentovat


                          #27
                          Kostra by měla být černá, pokud je vše origo. Snad se s tím povede něco udělat. Děkuji za pomoc. Budu referovat jak to dopadlo Jak jsem psal WinUAE je fajn ale Amča je amča a se současným zdrojem ADF souborů atp. Je to fajn

                          Komentovat


                            #28
                            A teď mi držte všichni palce Amiga je konečně u doktora a jen doufám, že problém bude jen v ATX trafu a ne na desce. Pokud se jí podaří po roce rozhýbat, tak to bude jeden z nejhezčích dárků k Vánocům. Jako první krok bylo opravení dvou myšáků u kterých byly hezky rozlámané dráty. K celému tomuto kroku mně vedlo a dokopalo jedinné. Mladej si jako první přání v dopise Ježichovi přál Počítač a jelikož těch ostatních máme doma po....t tedy hodně a do toho X Box jedna a 360, tak jsem se nutně dostal i k tomuhle kroku. Děj se vůle Amigy.

                            Komentovat


                              #29
                              Nastupce je peknej, muj s tim zacina, mame 21 mesicu, uz se mu poved trojhmat a to nekecam, sice omylem .... Bleskove a bezpecne odpovida na dotaz: Kterej pocitac je lepsi ? Spectrum nebo Amiga ? ...... ??? .... Emí-ga ... kurna, co bych chtel vic

                              Komentovat


                                #30
                                Hmmm,vy se mate muj synovec umi rict Agik (bilej knirac) a snazi se o Honda (to zere jeho tata) ale Amiga neumi a jeste ho potaji ucim Calibra
                                A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X