Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PaladinW

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    Super A už jsem narazil na první problémek, zdá se, že E-UAE je pouze pro PPC procesory..možná se nikdo nezabýval tím, že napsat to i pro Intel. Možná počítají s tím, že si ty wookna nainstalím a pak pojedu emu v nich

    Komentovat


      #47
      Kde si to vzal, že je E-Uae pouze pro PPC procesory??? To neni vůbec pravda

      abych nebyl nařčen, že jen plácám - tady si stáhni uni verzi http://e-uae.de.vu/
      Naposledy upravil MisticJoe; 12.05.2010, 15:20:10.

      Komentovat


        #48
        Tak to děkuji si asi lepší googlič. Stáhnul jsem a uvidím.

        Komentovat


          #49
          Tak nakonec jsem to na Mackovi vyřešil s Amčou jinak. Nainstaloval jsem si na partition přes Bootcamp Wokna a pod tím to bude bez problémů

          Komentovat


            #50
            Autorem citovaného textu je PaladinW Přejít na původní příspěvek
            Tak nakonec jsem to na Mackovi vyřešil s Amčou jinak. Nainstaloval jsem si na partition přes Bootcamp Wokna a pod tím to bude bez problémů
            Milujem optimistou

            Komentovat


              #51
              Nahodou, ja mam rokmi overenu bezproblemovu funkcnost WinUAE s WB na hardfajli. Jedina vec, s ktorou som maval problem bol Evil's Doom, ale aj to sme uz s Meynafom vyriesili a v sucasnosti nie je nic, co by moje WinUAE nezvladlo (z toho, na co ho potrebujem).
              ???

              Komentovat


                #52
                Ja len narazam ze okrem problemou Ahry vs *UAE si si pribalil problemy z Bootcampom (iked zevraj od zaciatkou sa dost polepsili)

                Komentovat


                  #53
                  Eeeeee... asi som mimo diania... WTF is bootcamp?
                  ???

                  Komentovat


                    #54
                    Něco jako zavaděč MacOS a Win.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #55
                      Oprava, je to přímo instalátor integrovaný Win v OSX Snow Leopard. Ve verzi 1O.6.2, která sice není už poslední, se moc a moc polepšily a vychytali nedostatky. Po instalaci se Mac chová jako legální Win kondition a tam, jak je známo, pracuje Uae lépe než v OSX.

                      Komentovat


                        #56
                        Nemyslim ze tam UAE funguje lepsie. Len z tych forkou z UAE je WinUAE najlepsie odladeny co sa tyka GUI a nastavovaciek. A preto je najjednoduchsi na prevadzku. Pokial viem UAE/EUAE/WinUAE pouzivaju rovnaky simulacny engin.

                        Komentovat


                          #57
                          Dobře, berme to tak, že je prostě pod Win lépe uděláno Přívětivěji. Jinak Pod OSX mi po instalaci a spuštění hry komp tak zatuhnul, že jsem ho musel pomalu trhat ze zásuvky

                          Komentovat


                            #58
                            A je to tady a opět chlastačka - heepy brrrzděj tuu juu ! ...

                            Komentovat


                              #59
                              Inu..něco s tím provedu No ale sám??

                              Komentovat


                                #60
                                Ajajaj, tak vsetko naj!
                                ???

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X