Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PaladinW

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    PaladinW

    Je mi, už 40 let, starej nejsem ale trochu víc pamatuju. Jsem kluk původem z vesnice a teď přez Brno, vracející se opět do vesnice. Vynechal jem automaty na poutích, vynechal jsem vůbec start domácích mazlíčků. K počítači jsem se dostal ve 22 letech a to byl tuším zetorák. První počítač, kterej jsem vlastnil, byl zanedlouho poté legendární C 64. Pokusy s programováním, zábava, no nahlédl jsem do toho. Pak to přišlo, Amiga 500 dovezená z Rakouska, Monitor, disketovka, Shadow of the Beast a nádherná zábava. Pak chvíli mezera, a nákup CD-32 s boxem na HD a paměť no a pak Amča 1200, turbína 030, 34 MB Ram, HDD, CD a spousty probdělých nocí. Rekord 36 hodin u počítače. Amiga sešlosti, sliby, úpadek a zjištění, že Amigu nedělá Hadware ale systém. Nicméně Amča mi ještě žije a mladej na ní často hraje, Viz Superfrog. Já teď laškuji s WinUAE a zjišťuji, že se dají rozchodit hry, které na mé A1200 nejedou nebo měli nějaké chyby, viz. Fate Gates of Dawn nebo, Shadowlands. Hodně další zábavy přeje Paladin.

    #2

    Komentovat


      #3
      Poctivé přiwítání!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je PaladinW Přejít na původní příspěvek
        Rekord 36 hodin u počítače.
        Gratuluju, máš můj obdiv


        K tvému bydlišti: Jsi z hrusek nebo hrušek? Hrušky jsou totiž kousek od mého bývalého bydliště Bv.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          For DaMi

          No jsem sice z Hrušek ale těch druhejch, u Slavkova. K tomu rekordu, bylo to poté co jsem zakoupil originál strategie Lord of the Realms. Paradox je, že jsem poté zůstal totálně poražen a už nikdy jsem to nehrál. Jinak, Diablo jsem dohríl za dva dny ale to sem moc nepatří a jak jsem již psal, Heimdall 2, poprvé půl roku, podruhé asi hodinu. Určitě má každý něco co se mu povedlo.
          Naposledy upravil PaladinW; 07.10.2007, 21:16:42.

          Komentovat


            #6
            Nástupce

            [ATTACH]500[/ATTACH]

            Komentovat


              #7
              tak tak, s Amiga osvetou treba zacat cim skor
              Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

              Komentovat


                #8
                Alespoň je vidět, že system se opravdu přívětiví. Od třech let, jen co udržel myš v ruce.

                Komentovat


                  #9
                  To mi připomíná mně!
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Dejve nemuč tu češtinu.

                    Komentovat


                      #11
                      Tak se mi po dlouhé době povedlo ukořistit další skalp, Odyssey padla ale byla to fuška

                      Komentovat


                        #12
                        Děkuji fóru za přání k narozkám. Dnes to mohu oslavit, tedy malinko, zítra mám volno

                        Komentovat


                          #13
                          vše nej
                          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                          Komentovat


                            #14
                            Starče... Ale samozrejme secko naj!!!
                            ???

                            Komentovat


                              #15
                              Hóóódně štěééééééstí zdravííííííí.... ... a ať amiga šlape a ty si ji ještě dlouho užiješ
                              A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                              A600 HD,
                              2MB Chip, Fúria EC020 inside

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X