Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Wolfus

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    ATO.sk? že ses ještě nepochlubil
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #32
      Falcon_11 se moc nezměnil. Viděl jsem ho asi před rokem a půl a vypadá téměř stejně jak na fotce.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
        (teraz by ste ma nespoznali)
        Ale poznali, na fotce v profilu vypadáš furt stejně
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #34
          ???

          Komentovat


            #35
            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            ATO.sk? že ses ještě nepochlubil
            No moc sa ani nie je cim... Prelozil som akurat Payback, ktory ale tusim ani nebol zoficialneny a nejaky jeden-dva male programy, ktore ale potom aj tak kazdy pouzival v cestine Najviac toho porobil Aj0, v podstate je doteraz aktivny (preklad WinUAE).
            ???

            Komentovat


              #36
              No, mam tu nieco pre RPG-ckarov. Neviem, ci to patri do hier alebo skor sem, kedze su to moje vytvory, takze v pripade nezrovnalosti sa to moze presunut.

              Tu je riesenie na prar problemov s Evil's Doom-om.
              Secret.iff je navod na prekonanie bugu so "zamurovanymi dverami".
              V adresari SAVE by mali byt moje posledne sejvy z oboch dohrati - ak na hru nemate nervy, pozrite si zaver.
              No a na zaver - StartSaga aj s ikonou je modifikovany spustaci subor pre majitelov FastRam. Nahradte nimi povodne subory a suborom "s" nahradte rovnomenny subor v adresari "X". Pre istotu si povodne zazalohujte.
              Prijemu zabavu!
              ???

              Komentovat


                #37
                Mně nikdo nepomůže Teď mám sice delší dobu trafo v trapu, tedy ono je už vyměněné, jen si ho vyzvednout ale teď ojuji s jinými obry. Nicméně se k Evilsu určitě vrátím, zatím ho jen tak oťukávám v emulaci, to ale není ono.

                Komentovat


                  #38
                  Takmer som zabudol. Nezabudnite si nainstalovat ModePro, v upravenej startovacke sa s nim pocita. Urcite ho uz mate a urcite ste si to vsimli, ale aj tak
                  ???

                  Komentovat


                    #39
                    Nechceš k tomu napsat ještě pár věcí a dát to třeba do blogu?
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #40
                      Konkretne o com? O ModePro alebo o Evil's Doome? O ED by som si aj trufol, ale o ModePro uz asi nie... Je to uz 10 rokov, co som tieto konfiguracie vyrabal a neviem, ci by som si spomenul na vsetko. Skusim nieco zosmolit offline a uvidime.
                      Kazdopadne:
                      ???

                      Komentovat


                        #41
                        ED . Z příspěvku #36 jsem měl pocit, žes to nedávno hrál, tak jsem si myslel, jestli se nechceš podělit o zkušenosti. BTW: vím, že je tu na to speciální vlákno...
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #42
                          No tak to nie je problem. Nehral som ho az tak nedavno, ale velmi intenzivne a planujem reprizu c.2, takze priebezne budem nieco pisat.
                          ???

                          Komentovat


                            #43
                            Jestlipak si alespoň pamatuješ spodní patro Ztracených legií, poslední a předposlední, v tom předposledním jsou ty umyvadla na vodu a jsou tam jedny dveře, které mi nejdou otevřít, vespod je místnost s fireboly, taky nějaké ogre a jedna chodba, kde se promluví se smrtí tuším ale ta chodba pak u mně nikam nevedla.

                            Komentovat


                              #44
                              No po rozhovre so Smrtou sa musis pracne vratit von tak, ako si prisiel. Smrt tam je akoze vo vazeni, takze ina cesta von nevedie. Co sa tyka tych zatvorenych dveri, uz si to presne nepamatam, ale mam dojem, ze tam bol nejaky spinac na stene. Ale mozno myslim na nejake ine dvere ako ty, umyvadla si uz nepamatam...
                              ???

                              Komentovat


                                #45
                                Takže tohle jsem zvládl bez závad, myslím, že tady šlo hlavně o to najít tu smrt. Prošel jsem hrad, dostal se až do místnosti, kde musíš kličkovat mezi střlejícími zdmi, tam je vstup, tuším do komnaty krále nebo někoho takového, ovšem do zámku mi nepasoval žádný klíč a to jsem projel podstivě každej čtverec, nic. Taky budu mít asi problém v tom jak se dostat do toho kláštera za Legiema, nevím, možná jsem to pochopil špatně ale chtějí tam po mně tři věci, tuším helmu, meč a myslím štít. Možná je to ale jinak No má anglina není tak dobrá....

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X