Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Wolfus

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Wolfus

    Som nejaky Laco alias Wolfus, Amigu mam odkedy ju vydal Escom ako Magic verziu. Predtym som mal C64 a od r. 2000 aj PC... Za mojich full-time Amiga cias som sa okrem hier venoval aj nejakym tym prekladom, ale hlavne amatersky. Jedine, co mi kedy oficialne vyslo bola slovenska verzia PAYBACKu... Teraz frcim hlavne na WinUAE (z donutenia, kedze turbokartu nemam), ale pokial by som zohnal nejaku 030 alebo aspon kartu na FAST RAM, tak by som oprasil aj tu "moju staru"...
    ???

    #2
    Vítej! Je nás tady víc co jsme oprášili a nebo si znovu pořídili tu "naši starou".
    A 500 1 MB RAM. A 600 HDD. A 1200 Apollo 1240/40, 32 MB RAM, HDD. Amiga CD32 Paravision SX1, 8 MB RAM, HDD.

    Komentovat


      #3

      Komentovat


        #4
        Cau
        Tak tu 1200 opras hned I bez turba se da uzit zabava
        Ten pocit kdyz to vybalis, zapojis treba na televizi a najednou se ti vracej vzpominky kdyz jsi to mel novy...
        Naposledy upravil ghh; 08.10.2007, 14:32:50. Důvod: jsem se zasnil
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          Žádná emulace Amigu nenahradí. Vždycky je to jenom napodobenina.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            Ghh & Predseda: Absolutna pravda! Hlavne, ked mi cely system (sice 3.1, ale predsa) nabehne do 8 sekund oproti Winshitu, ktory mi nabieha 5x tolko a je este celkom slusny cas... A ta nostalgia... Aaaaach... Dnes sa mozno dostanem k Blizz 030 IV, tak bude zuzo a boot time 3 sec
            ???

            Komentovat


              #7
              For Wolfus

              Mně to nabíhá tak za 10 s, ale jenom proto, že mám vstupní animačku Welkome Amigas muzikou a info o systému.

              Komentovat


                #8
                6 vteřin a to včetně Blizzardího checku
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #9
                  Blizzard slape!!! Akurat to bola karta, ktora kamosovi spadla na zem (no, spadla na zem, ked mi ju hodil a ja som ju nechytil) a odlomil sa krystal ci oscilator ci co to je. ZPo dlhom case si ju zobral jeden expert a nasiel 32 MHz krystal, ktory tam svacol miesto toho povodneho. Je to pomalsie ako volakedy, ale aspon to funguje, vratane Blizzkicku a vsetkeho. Amiga sa vracia!
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    Wolfus, s blizzardami sa predsa neháže, to byste mohli vediet .
                    Na druhu stranu, maš unikátny blizzard 030 IV na 32MHz
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #11
                      JA to viem, preto som bol tak prekvapeny, ked sa to stalo, ze som ho ani nechytil
                      ???

                      Komentovat


                        #12
                        Hele, Wolfe, copak se ti přihodilo, žes viděl potemnělé hloubky pekla? ...
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #13
                          To odkedy pocuvam Slayer...
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            A já si myslel, že máme společného známého - Clive Barkera. No nic .
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              #15
                              Ale Barkera ja mozem kedykolvek a v akejkolvek forme, to zas ne ze ne Rovnako ako veskery horror a podobne veci Akurat som nevedel, ze sa tato fraza vyskytuje v niektorom z jeho diel (necital som vsetky - bohuzial)...
                              ???

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X