Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Warp3D

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Warp3D

    Nejak mi nechce behat W3D ve fullscreenu. Z W3DDemo mi slape vsechno (nepocitam 68k verze, ty taky ne), jen ne "gears_ppc". Ty v okenkach funguji. Zobrazi to okno WOSu s chybovou hlaskou o naruseni pameti, coz moc nerika. Take mi pak kvuli tomu neslapou hry pro W3D, jako GLQuake.

    Mam "jenom" CV643D, coz je jedinej zadrhel, kterej me napada. Slapou nekomu vsechny ty "gears" dema a jejich 68k verze (ty me az tak nezajimaji) na stejne karte?

    #2
    me neslapou zadny esli te to uklidni, a uz mi tu radil kdekdo a na nic jsme neprisli

    (mediator sux)
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Ja prisel na to, ze powerwindows dost narusuji chod prave Warp3D a MUI, coz me dost mrzi. S powerwindows se mi dost casto stavalo, ze kdyz otevru nejaky gears demo v okne, tak vidim jenom cerno, zadne objekty. Spis mi to 1x slo a 10x ne. Ze ti to neslape me uklidnuje jen mirne.

      Zkousel jsi GLQuake?

      Komentovat


        #4
        ne, nejede ani jedno demo, takze sem to quakem netrapil

        powerwindows na tomhle stroji vubec nemam
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          W3dcv643d

          Me na CV64/3D warp3d nikdy poradne nechodilo, gears ve vokne jdou (pommmmalu) fullscreen = error. Na druhou stranu jsem se v tom zase tolik nerejpal. Tady jsem experimentoval http://mat.debailleul.free.fr/amiga/warp3d.html
          Ovsem Bvision to je jina kava Jo a l'écran znamena screen, obraz, obrazovka
          Naposledy upravil ghh; 12.10.2007, 14:38:50. Důvod: MoreInfo
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            V dokumentaci W3D pisou, ze to od soucasne verze podporuje Cybervision 64, ta minula to nemela, takze to maji asi nejake nedodelane. Kazdopadne mi dema v okne funguji, jen ne fulscreen.

            Komentovat


              #7
              Warp3D mi od jiste doby taky nebezi. Driv to slapalo v pohode a celkem svizne. Zkouseli jsme se rejpat v nastaveni, ale bez vysledku. Sere me to, protoze si nemuzu zaparit Wipeouta a Quake.
              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

              Komentovat


                #8
                ja sem Warpa na Mediatoru rozbehal. Dal se tak Spustit QlQuake i na procesoru 060, a bylo hezky videt, jak se to hybe i pri rozliseni 1024x768. Samozrejme procesor zaostaval, ale 3D grafika to slusne rozhejbala. Zkousel jsem to jeste v dobe, kdy 3D podpora Mediatoru fungovala pouze na Voodoo 3 3000.
                U GlQuake byl i navod, jak nastavit jumpery na Mediatoru i promene Warpu.
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  #9
                  to je dobra poznamka, ja kouknu k tomu kvejkovi co tam pisou
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    No me se to chova jeste tak, ze ty "gears" dema obcas bezi a obcas ne. Obcas vidim cerne okno a v nem nic. Restartnu.... slape to..... restartnu.... neslape to, je to dost nahodne. V tom fullscreenu mi to nikdy nenabehlo, vzdycky se otevre CLI s vystupem WOSu, ze prej chyba naruseni pameti na adrese 3. Ale zato "engine" a "warptest" (snad se to tak jmenuje) mi klidne ve fullscreenu bezi. Mozna je zadrhel nekde ve WOSu a ne ve Warpu.

                    Komentovat


                      #11
                      Engine, warptest i gears_ppc u mě jededou ve fulscreenu v pohodě (a4k/cs604ppc/cvppc).

                      Quaka jsem instaloval z originálky a "jen" jsem ho doplnil o wos patch.
                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: q1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 72,7 KB
ID: 105769

                      Powerwindows jsou super věc, ale používám jo jen na aga a1200. Na grafárně jsem to nerozjel, tak jak na aga. Řekl bych, že si to nerozumí s cgx.
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #12
                        A pouzil jsi BlitzQuake_wos, coz ma prave podporu pro Warp3D a pouziva 3D akceleraci karty. Me ta verze pro WOS pouze jako "software render" v pohode slape, jen ne ta Warp3D. I kdyz verim, ze na CVPPC to pojede v pohode.

                        Ja jsem zacal uvazovat o tom, ze ta akcelerace na CV64/3D funguje jen v 15 bitech (podle manualu) a ten Quake se snazi otevrit obrazovku v 16, 24 nebo 32 bitech , coz mu asi nejde. No nerozchodil jsem to.

                        Komentovat


                          #13
                          To je pravda, hodně věcí i u mě běhá jen v 15 bitech.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            Co ten Quake, mas verzi BlitzQuake_wos ?

                            Komentovat


                              #15
                              Je to už dost dávno, co jsem se tím zabýval. Ale vzpomínám si, že BlitzQuake_wos mi nejel. Pak jsem zkusil QuakeWOS a tam to bylo v pohodě.
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X