Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Doda: Rád to pod odborným dohledem vyzkouším.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      takhle to bohuzel nejde. Pro beh noveho firmwaru minimiga je nutne mit updatovany i PIC cip, jinak to nebezi (vyzkouseno)
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
        takhle to bohuzel nejde. Pro beh noveho firmwaru minimiga je nutne mit updatovany i PIC cip, jinak to nebezi (vyzkouseno)
        Ty mas i ten starej PIC?

        Komentovat


          ne, bylo to vymenou, takze mam jen ten novej, ktery uz obsahuje TinyBoot loader, takze je mozne ho flashnout pres serial. Nevim jestli jsme si dobre rozumeli, ale mam za to, ze se flashuje primo ten PIC a ne Spartan, protoze jeho firmware se pokazde bootuje ze sd-karty (aspon takhle to chapu)
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            Jo takhle, no to je mozne. Ja mel spis predstavu, ze ten PIC slouzi pouze k naprogramovani Spartana a preste ten pak natahuje software z SD karty. Mam v tom zmatek.

            Komentovat


              Doda: Mno, takže moje doměnka - firmware spartana se natahuje pouze z SD karty. V PICu je pak nějaká další součást.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                Ja fakt nevim, ja mel moji vlastni predtavu, ze PIC vezme data z SD karty a naladuje Spartana. Pak uz to bezi na nem. Ale asi je to jinak. Asi ten PIC programuje i nejakou vlastni cast.

                Komentovat


                  Zacal uz niekto stavat ten Minimig? Ide jesen, v najblizcich dnoch sa pustim do toho, mam jednu prosbu. Nema niekto PIC naviac uz naprogramovany na zapozicanie? Na firmware by mi nezalezalo ani ci je tam bootloader, potrebujem to iba na ozivenie Minimigu, potom vratim.
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    Chain uz si postavil svuj vlastni Minimig a slape mu, jak jsou na tom ostatni?
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      takže chain má 4 naprogramovaný PICy, jenže si nepamatuje pro koho. Že prej snad 2 boboo, 1 Dóďa a ten čtvrtej? Tak mu napiště na chain(zav)3dgrafika.cz, koho se to týká.

                      Všecky jsou otestovaný.
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        Posledni je pro FCI, at ho posle me. Jinak ja jsem se stavbou jeste nezacal.

                        A je to taky dobra zprava pro Dejva, muze si nechat u Chaina upgradovat svuj PIC.

                        Komentovat


                          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                          Posledni je pro FCI, at ho posle me. Jinak ja jsem se stavbou jeste nezacal.

                          A je to taky dobra zprava pro Dejva, muze si nechat u Chaina upgradovat svuj PIC.

                          Proto jsem tam napsal, abyste ho kontaktovali na mailu. Já jsem to jenom přetlumočil, zase nechci bejt prostředník na obě strany, vyřiďte si to sami.

                          Případně mu řeknu, ať je pošle mně a já vám je rozdám třeba na Compech.
                          Naposledy upravil Predseda; 11.01.2009, 12:48:06.
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat


                            Tie dva su moje, pred Vianocami sme si pisali, nechcel som robit na Chaina natla. Takze ani neviem, ze to uz zmakol
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              Zda se, že už to opravdu má hotovo.
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat


                                Mu posílám balík dneska .
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X