Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Jo, on mně zítra, takže PICy by měly být u mě do pátku. Rozdám teda asik na Compech.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      Tak uz aj ja mam doma PICi od Chaina doma! Uz len postavat masinku
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        Chain mi někde psal, že s novým FW má téměř 100% úspěšnost, co se týče kompatibility a tak. Tj. super!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          Tak že by konečně použitelnej minimig ?
          BTW: ten case co si chain udělal taky nevypadá zle...
          Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
          (
          WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

          Komentovat


            Co je to Chain?
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              vás to ještě nepřešlo?
              Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
              (
              WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

              Komentovat


                No mě jo Jen se ptám
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  Co je to Chain?
                  To je prej anglicky řetěz nebo co.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                    To je prej anglicky řetěz nebo co.
                    Tak teď to dává větší smysl
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      Takže jsem updatoval PIC (majitel Doda) a Minimig jede jako víno. Více tady:
                      Projekt Minimig od Dennise von Weerena je mnohými považovaný za ultimátní řešení staré Amigy 500 v jednadvacátém století. Pro ty, co jej nez...

                      Má smysl to házet na portál myslíte?
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        Smysl to má, teď už totiž pomalu začínám o Minimigu uvažovat.
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          Tak kick2.04 a adekvátní Workbenche fungujou taky . Ne snad, že by to bylo potřeba, ale je to dobré.
                          Ale uvítal bych nějaký ověřený návod, jak na Action Replay 3 - myslel jsem, že to má nějakou nápovědu nebu GUI... dá se tím, krom zásahů do paměti a cheatování, dělat něco jiného - doufal jsem v típání screenshotů....
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            O action replay byly nějaké informace ve starých excaliburech (možná jen reklamy). Myslím že někde v číslech 30-40. Jestli si to dobře pamatuju, tak típat obrázky uměl (ale ona existovala i verze pro PC). Ale jak a kam by to Minimig ukládal??? Tady ses díval?
                            www.oldcomp.cz
                            party.oldcomp.cz

                            Komentovat


                              Díky, pohraju si s tím. PC verze típat uměla určitě, na to byla recenze snad ve Score nebo tak. A jsem přesvědčenej, že to umí ta Amigácká verze taky. Až to trochu prozkoumám, založím případně nové vlákno.

                              Jinak článek jsem zkopíroval na portál, obrázky jsem re-uploadnul... akorát není vidět na hlavní stránce, jenom v sekci ČLÁNKY. Ale to snad nevadí.
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat


                                Na portál to určitě dej...
                                Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                                (
                                WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X