Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Signed!
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
      A nejaka cenova kalkulace by se taky mozna hodila.
      To uz se tady resilo nekdy na zacatku, je to cca 3000.- CZK za soucastky a plosnak.

      Tak vidim, ze jsem skoro posledni, kdo to jeste nedal dokupy.

      Komentovat


        Este FCI za nezmienil ci na tom maka.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          Nemaka, ten ma spis plan, ze to necha udelat kamose... coz neni spatna myslenka

          Komentovat


            ARM Controller

            Tak to by som chcel mat tiez: http://minimig.net/viewtopic.php?f=7&t=11
            Video: http://uk.youtube.com/watch?v=p-3zG4zE4qQ
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              Tak to je neco.

              Komentovat


                Už jsem o tom slyšel, že se na tom pracuje, jsem rád, že jsou první plody. Jak jsem četl tu specifikaci, tak tam píší 68000 / 25 MHz, což zní krásně, ale nepobral jsem, jaký to má čipset - OCS nebo už ECS? Každopádně s pětikulí a s diskem by s tou pamětí musely jet i Workbenche s WHDload, ne? To zní luxusně. Teda podle ceny .
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  Na tom videu taky WHD pouziva. S diskem to bude fakt parada.

                  Komentovat


                    S tymto by sa Minimig dostal uplne do inych dimenzii bola by to plnohodnotna Amiga. Ak ste boli vsimavejsi na videu je 2MB Chip a 2MB Fast
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      nicmene cena za arm kontroler bude pomerne vysoka, ale je fajn, ze se nemusi kupovat cely novy minimig
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        Začíná to vypadat opravdu luxusně...

                        Komentovat


                          To video jsem zkouknul až teď - SUPER! Jen mi uniká ta paměť... a jaké jádro minimigu se musí použít (ne snad, že by na tom záleželo).
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            Este to nie je uplne dotiahnute do konca, takze toto je len taka lastovicka (vlastofka)
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              Tak to sa mi moc lubi, dnes som updatoval PIC na Multi CORE jadro a okrem VIC-20 jadra podoruje i DF1 a DF2 floppynky!
                              Takze koniec diskotekam...
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                Heršoft, to musím taky udělat .
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X