Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ufff... ale to nie, DF1 a DF2 je tam, ale stale je to inaktivne aspon mne sa nepodaril ziaden disk prihlasit.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
      .. Ale uvítal bych nějaký ověřený návod, jak na Action Replay 3 - myslel jsem, že to má nějakou nápovědu nebu GUI... dá se tím, krom zásahů do paměti a cheatování, dělat něco jiného - doufal jsem v típání screenshotů....
      samozřejmě umí to spoustu jiných věcí a típání screenshotů nevyjímaje. Nápovědu vyvoláš stisknutím klávesy help - na pc (minimig) klávesnici je to F11
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        Zopar fotiek do Galerie


        (karta Media, album Minimig - stavba)
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          Nieco viac o ARM-e

          https://www.youtube.com/watch?hl=en&v=nWV6P4sgrfI&gl=US
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            Uz nekdo zkousel novy FW?
            I love Amiga

            Komentovat


              Cez vikend ho mozno vyskusam

              RAM expansion pre Minimig
              Regarding the Minimig FPGA core, usage, news, etc. Specific to cores running on the Minimig rev1.1 PCB w/ 68K Processor open source specification.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                tak jsem to vyzkousel a musim rict - parada. Spousta uzitecnych veci, nejlepsi snad je podpora 2 disketovek a zrychleni nacitani na dvojnasobek. skvely je take rezim 28 mhz (dle sysinfa 3nasobek A600) a urychleni chipsetu (napriklad dune2). v nepoosledni rade zlepseni kompatibility (spustite napriklad Fly hardera, ktery drive nesel). Diky podpore 2 drives rozbehnete take napriklad Arabian nights, ktere se predtim zasekly na hlasce o vymene disket.. Jeste je co vylepsovat ale je to uz super. Ocenil bych jeste rozsirit ramku (existuje hardwarovy hack pro profiky) a tu podporu hardfiles (arm kontroler)..
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  Zrovna s tím sem jdu. Už to cpu do Minimiga .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    To se mi líbí že se to takhle vylepšuje. A ne stagnace
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      Tady jsem mobilem natočil Frontiera (NTSC Minimig) - rozdíl 7 a 28 MHz, to tam poznat je.
                      Difference between two modes of Minimig in new firmware by Jakub Bednarski. During video it's possible to seen framerate drops on default 7 MHz settings. Wit...
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        kde se da koupit kvalitni plosnak na minimig ?

                        Komentovat


                          Na ebayi se prodával kdysi za 10 dolarů... Jestli je tam ještě dnes, nevím.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            Na eBayi jsem nic nenašel a co hůře, tak ani na Googlu. Zeptat se Denisa asi no. Případně koupit hotovej Minimig.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              Na eBay toho bylo jeden cas hodne. Ja jsem koupil za $10 asi 3 plosnaky.

                              Komentovat


                                A jak je na tom Doda se svym Minimigem?
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X