Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    Chaine, zvladnes naprogramovat ten PIC?

    Komentovat


      #47
      jasne
      List of Devices supported by: LabProg+. List of devices and manufacturers supported by Elnec device programmers. Device list, list of supported devices.
      Naposledy upravil Chain; 07.01.2008, 23:29:56.
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #48
        Jeste ne, uz je ale v podstate vse jasne. Ja zitra jedu na tyden pric, az prijedu, tak objednam jednu sadu tech soucastek z GME a GES (z CZ) a uvidim, jestli ma vsechno spravne pouzdra a jestli vsechno dodaji, jsou tam asi 2 veci, ktere nemaji skladem, ale jsou oznacene "do tydne". Kdyz to bude OK, objedname veci od Farnellu (zrejme dost pohoda) a DigiKey (taky to pujde, dohromady jsou to pouze 3 a 3 veci). Chain jeste pak musi naprogramovat PIC, pak uz je to na kazdem.

        Komentovat


          #49
          Cital som technologie SMD, zohnal som si taku knizku v celku zaujimavu.
          To osadzovanie nie je az tak easy ako si predstavujeme, nieco sa da pajet vlnou. Vsetky patice konektory sa musa zase uplne inou technologiou.
          Kazda technika je inak nakladna, dost sa preferuje pajenie plynom nejaka zme dusika pri chemickom procese.
          Myslim, ze mali nejaku kalkulaciu no casom sa technologia musela poupravit a niekde sa to odzrkadli, cena ide hore a zalepia ti oci zdrojom alebo SD kartou.
          Najviac ma vydrazdili tym postovnym, nech idu do aaaaachh....
          Povodne som nechcel robit Minimig, chcel som si kupit postaveny, ale ked vidim co s tym robia tak to veru nie chlapci.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #50
            Tak uz som kupil aj dosky na Minimig, preistotu dve... Aky mate odhad, kedy sa budu objednavat suciastky?
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #51
              Za 3 tydny, myslim tim ty od Farnellu a Digikey. Tuzemske si asi kazdej zaridi sam.

              Komentovat


                #52
                Pri nejlepsi konstalaci vsecho bude prvni homemade fungujici minimig tak za 2 mesice.

                Komentovat


                  #53
                  Od 4.2. mam v GME objednane vsechny soucastky (tuzemske). Nakonec jsem i tech par z GESu dohledal v jejich sortimentu. Bohuzel mi ty kulisaci zatim nic neposlali.... standartni pruda.

                  Komentovat


                    #54
                    Autorem citovaného textu je Chain
                    ja uz ani nevim co je do minimigu a co je do zasoby hele,

                    napis katalogovy cisla a pocet ks, pak muzem resit ucet

                    jen pro informaci, postovny do evropy je pres 60 dolaru (vcetne nejake zvlastni EU prirazky smile:
                    Somnou mozes ratat pri objednavke, postovne rozratame... ak si to uz neobjednaval. Postovne je viac ako kur*vsky drahe

                    BTW kupoval som 68060 postove z USA na Slovensko 2,98$ !!!
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #55
                      Dorazila mi objednavka z GM, misto za 2 dny co slibujou, tak za 12, ale budiz (vetsinou tam chodim, je to vetsi jistota). Asi 30% veci uvedenych (a zaplacenych) na fakture v krabici neni. Jsou to uplne vsechny konektory. Asi to nejakemu unavenemu zamestnani nekam upadlo. U jedne polozky je spatny pocet a jedna uplne chyby. Proste OMG.

                      Komentovat


                        #56
                        Konecne mi z GME dorazil zbytek a zkontroloval jsem to. Vsechno je v podstate OK. Jen jednu vec nedodaji, prehodil jsem ji k Farnellu a u jednoho konektory jsem si spletl samce se samici (to se mi jindy nestava ). Je tady opraveny BOM. Z GESu tam uz neni nic.

                        Takze tedka nastava faze 2, objedname soucastky od Farnellu a DigiKEY. Vsechny jsou v podstate uvedeny na webu minimigu, takze predpokladam, ze to budou urcite ty spravne. Tady uz objednavku udelame hromadne, usetrime na postovnem, GME si kazdej vyridi sam. Tady se nehlaste, zalozim vlakno v bazaru.

                        Faze 3 je naprogramovani PICu, jak to Chaine vidis?
                        Přiložené soubory

                        Komentovat


                          #57
                          Jeste nejaka oprava. CANON 9 z GME sice pasuje, ale je o 2mm kratsi a nelicuje uplne s okrajem plosneho spoje, u Farnellu maji lepsi. Vsiml jsem si toho problemu az tedka. A jeste jsem zapomel na patici na PIC. Takze je tu dalsi o neco lepsi verze.
                          Přiložené soubory

                          Komentovat


                            #58
                            Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                            Faze 3 je naprogramovani PICu, jak to Chaine vidis?

                            no v pohode, sice ted mame odstavku takze to nepujde tak rychle, ale jak budou picy tak to nejak zaridim to se neboj.

                            vlakno dalsi nezakladej , ke stavbe minimigu mame TOHLE vlakno
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #59
                              OK, tak kdo chce objednat soucastky na Minimig? Myslim ty ze zahranici, jedna sada vyjde cca na 1800,-

                              Komentovat


                                #60
                                ptas se kdo to objedna nebo kdo chce objednat? ja nejak ted nestihacka, ale poslu klidne prachy kdyz to budes brat na sebe
                                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X