Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    Na tom linkovaném case je i vršek i spodek, ne? Je na něm něco špatného (krom ceny)?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #77
      zvrchu- myslel sem zboku, sorry
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #78
        Hmm, ty boky mně tak úplně netrápí, je tam přístup k tlačítku reset a k SD kartě - čistě pro možnost uchopení Amigy do teplejch za provozu mi to stačí a navíc se mi to líbí.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #79
          Neměl by si jednodušší si nechat ty dvě plexi uřezat někde ve sklenářství za pár korun? Tedy bez toho hezkého nápisu Minimig, ale to by se přežít dalo. Ale jinak souhlasím s Chainem - Amigounova CD kastle taky není špatný nápad, pokud by se s tím dal více práce. Navíc by to mělo být logicky i otvíratelný.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #80
            Mam kamose co dela reklamni predmety a ma i nejakou frezu, co presne tohle dela, casem to necham vyrobit za par korun, mozna nejakou tuzemskou specialni verzi Navrhy sem.

            Komentovat


              #81
              MiniBug
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #82
                Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                Hmm, ty boky mně tak úplně netrápí, je tam přístup k tlačítku reset a k SD kartě - čistě pro možnost uchopení Amigy do teplejch za provozu mi to stačí a navíc se mi to líbí.
                ja bych uz kuli bordelu a staticky elektrine zakrytoval radeji cely.

                treba by se vhodna rabice nasla i v GM/GES
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #83
                  Chain: Hele jsem lamka, takže shovívavost - co je to statická eletřina vím, ale když nebudu sahat na desku nebo tak - jak může ještě jinak poškodit MInimig?

                  Jinak tenhle design, co někdo nabízí na Amiga.org se mi fakt nelíbí (i když na stojáka bych to chtěl!), chtěl bych to průhledný, ale case od CD mi přijde neelegantní...


                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #84
                    Me se to plexi docela zamlouva, staticka elektrina suck.

                    Komentovat


                      #85
                      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                      Me se to plexi docela zamlouva, staticka elektrina suck.

                      Také se mi líbí, aspoň dovnitř půjde průvan
                      A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                      A600 HD,
                      2MB Chip, Fúria EC020 inside

                      Komentovat


                        #86
                        no nesahat na desku pujde tezko, sahas na ni na tlacitka.
                        horsi bude kdyz se nabitej dotknes nekde vedle
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #87
                          Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                          chtěl bych to průhledný, ale case od CD mi přijde neelegantní...
                          a mě zrovna case od CD přijde super
                          pařba a flink chtěj celýho člověka...

                          Komentovat


                            #88
                            Momentálně uvažuju o jedné straně z průhledného plastu a z druhé strany dřevo .
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #89
                              moho by to bejt jako krabice na doutníky, s vickem
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat


                                #90
                                Tak jsem objednal veci od Farnell a DigiKey. U Farrnelu to mame (5 sad, vcetne postovneho) za 67 GBP a u DigiKey $306 (bez postovne, vypocitaji ho pozdeji, bude snad mezi $18 a $32, kdyz to bude do 2Kg, coz snad ano, maj to tam hrozne zmateny). U DigiKey bude urcite clo a dph, coz je na prd, ale neslo to nijak osefovat. Pri objednani z jine zeme nez USA nejde zmenit cilova zeme a stejne to asi nakonec odesilaji z USA, at se to objedna kdekoliv. Takze by to tady melo byt vsechno do 10-ti dnu.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X