Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

    Muze prosim nekdo z moderatoru rozumny konec tohodle vlakna presunout do noveho s nazvem "Bigmac ARM firmware"? At tomu rozumi Chain i ja.

    Komentovat


      O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

      Kluci, potřebuji pomoci. Dostal jsem od Dóďy ARM a zdá se, že funguje hezky. Jenom nevím, který Minimig1.bin soubor tam mám nahrát. Mám jich historicky schovaných vícero (PAL60 např.), ale ta kompatibilita je žalostná. Koukal jsem se sem:

      Posoal jsem to nejnovější co jsem našel (minimig_YQ090911.zip ) a nějak to nefunguje. Sosnul jsem to i z Vesalie https://www.vesalia.de/e_minimig.htm, ale je to nějaký divný.

      V ARMu mám asi všechno v pořádku, ale chybí nějaký relevantní zdroj, kde by byl ten BIN mladší, než tři roky... Poradíte prosím?
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

        Toto je poslední fpga bin FSB130117 http://www.minimig.net/download/file.php?id=586
        a tady je poslední bin s upraveným serial portem (zvýšená kompatibilita s realnou Amigou a UAE) http://www.minimig.net/download/file.php?id=597


        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
        Kluci, potřebuji pomoci. Dostal jsem od Dóďy ARM a zdá se, že funguje hezky. Jenom nevím, který Minimig1.bin soubor tam mám nahrát. Mám jich historicky schovaných vícero (PAL60 např.), ale ta kompatibilita je žalostná. Koukal jsem se sem:

        Posoal jsem to nejnovější co jsem našel (minimig_YQ090911.zip ) a nějak to nefunguje. Sosnul jsem to i z Vesalie https://www.vesalia.de/e_minimig.htm, ale je to nějaký divný.

        V ARMu mám asi všechno v pořádku, ale chybí nějaký relevantní zdroj, kde by byl ten BIN mladší, než tři roky... Poradíte prosím?
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

          Dave: Mas tam posledni minimig1.bin a jeden z predeslych firmware od Bigmaca, takze to uz nijak nevylepsis. Resis nejaky konkretni trabl?
          Naposledy upravil Doda; 09.03.2013, 18:52:30.

          Komentovat


            O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

            No, jako spíš trable s kompatibilitou her, u kterých jsem měl pocit, že dříve jely.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

              No nic novejsiho neni. Nevim jestli to treba nesouvisi s firmwarem od Bigmaca. Ja pouzivam WHD a jede mi vsechno.

              Komentovat


                O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                Já mám třeba divnej problém v Bad Dudes vs Dragon Ninja. Postavička mi nechce chodit doprava. Stepuje na místě.

                Referuji teda k ADF, WHD jsem nezkoušel. Nějak mi nechce bootovat ten HDF soubor od tebe. Že chybí SD partition. Ještě na to kouknu odpoledne.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                  Jak jsem ti to dal, tak to bootovalo, to jsem zkousel Musis pouzit kick 3.1. Vsechno potrebne mas na karte.

                  Me blbe joy u Fury of the furries, je porad stisknuty jeden smer, nebo mozna dva, jinak mi funguje vsechno co jsem chtel (ale urcite ne vsechno co jsem zkousel, to se u WHD ale stava casto).

                  Komentovat


                    O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                    Niekto sa zmienil, ze je problem zohnat Spartan chip ?! Daju sa este zohnat suciastky na osadenie Minimigu, alebo su s tym uz problemy ?

                    Viem, daju sa kupit aj hotove, len mi pridu trochu drahe...
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                      Jde to, neni to zadna katastrofa. Martin z 8bity.cz stavel Minimig na podzim a mel to hotove snad za dva nebo 3 tydny, takze jde sehnat vsechno, jen se mozna na ten Spartan musi chvili cekat, nez se sejde dostatecny pocet objednavek (u dodavatele, to se stalo i me pred lety).

                      Komentovat


                        O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                        3D printed case, ovšem ta cena

                        Check out Minimig Case Mark-III by Tommes on Shapeways and discover more 3D printed products in Cases.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                          Vcera som zistil, ze na mojom Mimimigu vytiekli kondenzatory, vydrzali 8 rokov. Postavil som ho v roku 2009, takze mam o starost na viac
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                            Pikaiľ si dlho nemal v rukách letovačku, možno je to nejaké znamenie
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                              Vcera som zistil, ze na mojom Mimimigu vytiekli kondenzatory, vydrzali 8 rokov. Postavil som ho v roku 2009, takze mam o starost na viac
                              Hmm, je to z jedne sady soucastek, tak to se budu muset podivat na svuj, ale pouzivam ho docela casto a nevsiml jsem si.

                              Komentovat


                                O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

                                Moja chyba, niekolko rokov som ten minimig nezapal, to bude tym. Skladovany bol v idealnych podmienkach.
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X