Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

    Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
    Moja chyba, niekolko rokov som ten minimig nezapal, to bude tym. Skladovany bol v idealnych podmienkach.
    Koukal jsem na svul Minimig a je uplne v pohode. Nejdrive jsem se bal ze to bude vypadat jako rozezrana A1200, ale je na nem jen asi 5 beznych kondenzatoru s dratovymi vyvody, zadne SMD a ty jsem ani nikde jinde vytekat zatim nevidel. Dokonce i v Amize, kde jsou ty kondenzatovy hodne spatne, tak ty konvencni dratove jsou v poradku. Ted jsem je meril na jedne A600 a nakonec jsem je ani nemenil, protoze maji kapacitu a ESR jak nove.

    Komentovat


      ranko@a1k.org

      I finally finished my micro project - refreshing original Minimig.
      I think this project needs some love even in 2021 since this is original FPGA design that started it all.
      Not to mention romantic fact that this computer runs real 68000.

      -Improvements-
      1. SD card replaced by microSD (easily available)
      2. (3.5mm audio) replaced by easily available SMD version.
      3. Tactile buttons move to the front.
      4. Power and Disk LEDs moved to the front (case is coming)
      5. Board now has 4MB or RAM (Two more chips added)
      6. Termination resistors added for RAM-FPGA and FPGA-68000 for signal improvement.

      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Minimig-13-prototype.JPG
Počet zobrazení: 253
Velikost: 103,0 KB
ID: 150201

      Komentovat


        Oneskorena smutna sprava, zo 17.10.2021, Sascha - boing4000 R.I.P.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          Tak další, ach jo. Tak snad si to se svým Minimigem nahoře pořádně užije.
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
            Oneskorena smutna sprava, zo 17.10.2021, Sascha - boing4000 R.I.P.
            Ach Jo 😞, aj keď som minimom nemal.
            R.I.P.
            Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
            Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
            E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
            Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
            AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


            registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

            Komentovat


              Stále mě překvapuje že se reinkarnuje a modernizuje projekt Minimig. Tady je další variace: https://www.minimig.ca/index.php/pro...ig-v1-8-green/

              Používá staré DIL pouzdro, takže ta m můžete dát i PiStorm
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat


                Minimig jsem dlouho nevidel. Trochu nahodne se mi podarilo levne sehnat Mist, tak Minimig sel stranou. Mist ma dostatek RAM a je pro to RTG ovladac.

                Komentovat


                  Tak koukam, ze forum na minimig.net nefunguje, tak se mi to deni kolem zas tak moc zive nezda.

                  Komentovat


                    Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                    Tak koukam, ze forum na minimig.net nefunguje, tak se mi to deni kolem zas tak moc zive nezda.
                    Jasné, lidé okolo Minimigu se posunuli k dalším Amiga projektům 😉. Ale mě přišlo zajímavé to spojení PiStormu a Minimigu, tam ortodoxní amigita netrpí przněním amigy 😁
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat


                      Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek

                      Jasné, lidé okolo Minimigu se posunuli k dalším Amiga projektům 😉. Ale mě přišlo zajímavé to spojení PiStormu a Minimigu, tam ortodoxní amigita netrpí przněním amigy 😁
                      Chapu, me to az tak nezaujalo.

                      Jsou nekde k nalezeni posledni jadra do Minimigu, ze bych si to jeste naposledy upgradnul? Me na tom tedy vsechno funguje, tak je tomozna zbytecne.

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X