Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lotus párty - Vrané nad Vltavou

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
    U me neni 3.11. sance, tohle je sice MNOHEM lepsi akce, ale to co mam naplanovane musim.
    Svatba?

    Komentovat


      #17
      Dejve, budeš mít v károsovi místo? Pokud ne, pojedu teda bez monitoru Posázavskym Pacifikem.

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je fci Přejít na původní příspěvek
        Svatba?
        No to ne, neni to tak tragicke, sraz lidi z prumyslovky, coz je po 14-ti letech poprve a relativne nahodne zorganizovane. Zajima me to spis min, ale vynechat to rozhodne nejde.

        Komentovat


          #19
          Jinak ještě jeden návrh - kdo se chcete účastnit, přivezte si svoje oblíbený herní ovladače.

          Ještě jeden technický dotaz - má někdo null-modem kabel, abychom mohli Amigy na Lotuse sesíťovat?
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je Kvinkunx Přejít na původní příspěvek
            Dejve, budeš mít v károsovi místo? Pokud ne, pojedu teda bez monitoru Posázavskym Pacifikem.
            Káru jsem prodal... ale možná by ses vešel k někomu typu Předseda, Dami nebo Radooz, ne? Ale zase jak řikám, jestli kluci vezmou ty monitory, tak tvá svatá 1085 nebude taková ztráta...

            Predseda - null-modem kabel - Kvin má
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #21
              1085ka by se nám zase hezky hodila do řady, já můžu vzít Commodore 1084S, Commodore 1701 a Microvitec 1438.

              Z počítačů bych vzal asi 1230 a/nebo A600, pětistovky nechám doma a CD32 ať vezme fci, ta moje je taková jakože trochu ostuda

              Hele, mě napadá dejve - na co jsem Ti kupoval trafo na CD32, když se pak ptáš, jestli by jí někdo nemoh vzít?
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #22
                Nemám k ní gamepady, v podstatě ani hry (ok, ty by šly vypálit), takže ačkoliv mi sama o sobě jede, tak jsem zažádal někoho, kdo to má v cajku.

                Jinak jsem před chvílí dohovořil s provozovatelem papíren (no prostě kámoš, se kterým to budeme organizovat - každý svou část) a datum je pro nás vyhrazeno. Budeme zařazeni do oficiálního kulturního programu atelieru OLF8, což souvisí s tím, že bychom v rámci doprovodné osvěty mohli promítat nějaké dema a pouštět mody.

                BTW jestli se všichni dobře chápeme - má to být akce i pro veřejnost, po vzoru Galaga párty, jaké jsme se zúčastnili loni, takže krom "normálních hráčů" čekejme návštěvu i n00báků .

                DOTAZ: Co nějaké občerstvení - mám zajistit? Napadlo mne, že by se určitě hodil sud piva, nějaké ty lahve zelené a podobně, brambůrky atd. Samozřejmě budu moc rád, kdyby každej třeba něco i přispěl ať už penězi nebo v naturáliích. Jak řikám, je tam vedle hospoda, takže ty hlavní jídla nejsou problém.

                DOTAZ: Doda by raději 2.11. - což mně osobně nevadí, strávím v papírnách klidně celej víkend. Je ještě někdo, kdo by chtěl ve Vraném strávit 2.-4.11.?
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #23
                  K CD32 vezmu kdyžtak kompilace 444 a 888, pak třeba ještě Bump n Burn a Super Methane Bros, jetště uvidim.

                  Dema žádný nemám

                  s n00bama nemam žádnej problém, byl bych rád kdyby přišli další lidi, ale přeci jen - oproti akcím v Praze je to trochu z ruky.

                  Občerstvení zajisti, taky kdyžtak něco málo vezmu. Sud piva okej, ale asi jenom štěně (můj odhad)?

                  A já přijedu určitě až v sobotu odpo, pátek nepřipadá v úvahu.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #24
                    ja jsem klidne pro cely vikend, zena totiz bude pryc, takze mam pohodu.
                    ad sud piva, stene je dle me malo.

                    Komentovat


                      #25
                      No ve Vraném mám dost kamarádů, navíc jsem teď poslal nějaké pozvánky na pár diskuzácích, tak myslím, že účast bude hojná .

                      Dema zajistím, jde mi jen o to, jeslti někdo nějaká doporučí, mohlo by to jet kontinuálně.
                      Občerstvení bude, prachy budou .

                      Hlavně k CD32 vzít Lotusy .

                      A samozřejmě 100 pif .
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #26
                        Já Lotusy na 32ku nemám, ale když máš teda mormilion kámošů, tak samozřejmě 100 pif Další podrobnosti dohodnem zejtra.
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #27
                          ja lotusy na 32 mam

                          Komentovat


                            #28
                            Ahoj. Jedu take, kdyby mel nekdo zajem o pomoc s odvozem, mam v aute 3 mista (v NOUZI 4) a kufr . Jedu trasu Kralupy n. Vlt. - Praha - Cil.

                            Regnul jsem se jen abych nabidl odvoz. Zajemci at se kdyztak ozvou na miroslav.frank@hotmail.com, 728970792, ICQ 64696982.

                            Ahoj Dejve!

                            Komentovat


                              #29
                              Zdárek cruteci, díky, píšu tě do prvního postu!
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat


                                #30
                                Ehehe... no vytuněná A600 - ona má jenom nějakou tu paměť a CF inside (prostě uzpůsobená pro WHD Load), nevím jestli se to dá brát jako vytuněná
                                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X