Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lotus párty - Vrané nad Vltavou

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Dobré . Já se dostal k jedničce na ZX a pak až k trojce na PC, takže mám trojku za modlu, i když jsem u dvojky na Amče hodně užil, páč měla single... trojka je takové nesmyslné ježdění, ale ve dvou lidech, z toho jeden na myši... miluju tuhle sérku celou.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      Teď jsem si tu recenzi po letech četl - to je sranda. Jak to morka skenoval přes OCR, tak slovo "laťka" to přečetlo jako "jatka"
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        Bueeee, bueeee - Lotus 3 mi ve WHD na A600 nechodí, ani bez preloadu
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          Muhehehe - ale rozchodil jsem na ní Lotus trilogy CD32
          Nas nědogoniat!
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            Kdo teda vsechno jede a kterej den?
            A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

            Komentovat


              Mám kolem poledního sraz s Davem a vyrážíme. Budu tam do neděle...
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                Jede půlka lidí z fóre, preload je v pátek, tedy dneska, mainframe je sobota.

                DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ:
                Jelikož za chvíli vypadnu od kompu, budu k dispozici POUZE na mobilním telefonu číslo 724418251 - veškeré dotazy a provazy - nebojte se mi zavolat.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Bueeee, bueeee - Lotus 3 mi ve WHD na A600 nechodí, ani bez preloadu
                  Taky jsem to otestoval, a naštěstí mi na 1200 všechny whd lotusy chodí...
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    Sice mám hovadskou kocku, ale už vybaluju amigu a sypu na CF kartu, co se dá .
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      Vemte MODy nějaké, vzal jsem jen zlomek (a Mr. Holuba ))-
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        Jasně, šéfe. Už je mám na kartě.
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          Tak za chvíli by mněl u mne zazvonit Radooz a naložíme a jedem,tak zdar ve Vraným
                          A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                          WHDload reg.Oldrick.lha

                          Komentovat


                            fnuk, my jedem z kvinem az zejtra.

                            Komentovat


                              Dejve ty už to nechlastej, jsem řikal, že ty Spectra bych vzal pro nějakýho zájemce o jejich pořízení, o Lotusech nebyla vůbec řeč!

                              Komentovat


                                No ale Lotuse na tom nemáš? Bylo by to supr.
                                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X