Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lotus párty - Vrané nad Vltavou

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Lotus párty - Vrané nad Vltavou

    TENTO POST BUDE POSTUPNĚ DOPLŇOVÁN O NOVÉ INFORMACE

    Tak přátelé, momentálně vyjednávám možnost uspořádání víkendové akce s motivem Lotus párty, doprovodný program libovolně Amigistický nebo herní (Wii, Playstation 2). Teorie:

    Vrané nad Vltavou je malebná vesnička, kde jsem strávil bez mála dvacet let, jde tedy o srdeční záležitost. Vrané je jinak docela na pytel, hlavně od té doby, co nám povodně zničily papírny, které již několik let zejí prázdnotou. Minulý rok se ale podařilo mně a několika mým Vranským kamarádům pronajmout jednu funkční místnost o dostatečné velikosti, která slouží primárně jako umělecký ateliér, ale sekundárně se tam samozřejmě pořádají párty, což je velmi výhodné - v dohledu nikdo nebydlí a můžeme si tam dělat co chceme.

    Jelikož se tam bude brzy pořádat PC LAN párty, napadlo mne, že by ten samý prostor mohl posloužit i k nějaké Amiga akci. Samotný prostor zajistím, bude-li účast, ale i tak to bude dost práce. Musí se zajistit hardware a software - samotné Amigy jsou hračky, hůře to vypadá s monitory, i když tam bude i projektor. K tomu různé rozdvojky, prodlužky atd., elektřina tam je, stejně jako voda a nouzová toaleta . Nezávisle na tom - v papírnách se dá přespat, i když trochu spartánsky, takže to bude chtít nějaké spacáky. Blízko je hospoda (U Kaštanu dobře vařej), takže jídlo by nemělo být problém, ale asi by se mohl zajistit sud piva (vezmu na sebe klidně). Takže hlavní problém je v lidech. Aby taková akce nebyla pouze komorní záležitostí vnitřního kruhu Proberova portálu, ale abychom pozvali známé atd., podobně, jako to udělal třeba GHH při Galaga párty.

    Představoval bych si to tak, že bychom udělali turnaj párů, případně čtyřhra - ale také i časovka jednotlivců (Lotus 2 + Lotus 3 tratě z editoru), poslech modů, hraní souvisejících titulů (Crazy Cars, Stunts, Stunt Car Racer) a dalších Amiga klasik, chlastání, pokec, relax. Bude na to celej víkend.

    Účelem vlákna je tedy rozdělit si práci na realizaci projektu, vymyslet datum, které se bude hodit všem a všemožně pomoci rady a nápady. Ono kdyby třeba někdo jenom zajistil jedno auto, tak to hodně pomůže.

    Vrané nad Vltavou je cca 5 kilometrů na jih od Prahy, dá se tam jet autem nebo vlakem. Namrskám sem mapu, kde je přesně papírna a také sem hodím fotky, jak to tam vypadá, abyste věděli, do čeho byste šli. Takže nahazujte datumy, jak by se vám to hodilo a nápady, případně nabídněte pomoc při organizaci (chlastačky pořádám furt, ale zorganizovat turnaj neumím .

    Na čem jsme se doposud shodli / dohodli / vymysleli:
    Krom klasické výbavy, mezi kterou počítám Amigu 1200 s Lotus Trilogy, bereme s sebou toto:
    PREDSEDA: Auto, 3 monitory, vytuněná A600
    FCI: Auto, 2 monitory, CD32
    KVINKUNX: sériový kabel
    CRUTEC: Auto (3-4 místa) z Kralup přes Prahu do Vraného - může někoho odvézt (pouze
    miroslav.frank@hotmail.com, 728970792, ICQ 64696982 !!!)
    RADOOZ: Auto (1-2 místa), CD32, TV, A1200, monitor

    Pokud má někdo možnost, jsou vítané i klasické DD 3,5" diskety - hodně dem, které budeme chtít promítat jsou pouze v ADF formátu a vyžadují boot, takže virtuální mechanika nepomůže. Jestli se jich pár sejde, bylo by to super!

    Všichni mají povinnost donést s sebou ke svému hardware prodlužovací kabely či rozdvojky! Elektřina v papírnách je, ale není to tam uzpůsobené na nějaké počítačové párty, takže každej metr dobrej.

    Spaní na místě bude možné, ale nezapomeňte na spacáky či karimatku -
    topit se tam trochu omezeně dá, ale modlete se za nepříliš velkou zimu .

    DATUM KONÁNÍ: 3.11.-4.11., Doda by mohl spíše 2.11., je možné akci rozjet klidně už v pátek, stačí se přihlásit a vyjádřit - já tam budu, takže se vás rád ujmu . Samotné papírny jsem na tyto datumy zamluvil, takže není problém.

    Občerstvení:
    davesade zajistí sud piva a nějaké čipsy a podobně. Bude velmi dobré, když si každej s sebou vezme nějakou svačinu či flašku, příspěvky na pivo a podobně se budou vybírat na místě. Pravděpodobně tam bude i nějakej tvrdší chlast pro slečinky, Zelená included.
    Naposledy upravil Prober; 25.12.2007, 21:51:03.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    Mám auto a 3 monitory, obojí k dispozici. Samozřejmě i nějaké ty Amigy + soft.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      mam auto, dva monitory, taky samo nejake amcy, zesilovac, repro, atd.
      datum by byl hezkej ten 2.-4.11.

      Komentovat


        #4
        Oukej, tak první nástřel by byla sobota 3.11. do neděle 4.11. Mně osobně to vyhovuje, hlaste svoje názory na toto datum.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Neměl bych s tím mít problém.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Lokalita

            Jinak lokace - z Prahy jet do Modřan - Komořan nebo na Zbraslav po druhé straně řeky a u mostu Závodu Míru to střelit na Vrané.



            Alternativní cesty - vlakem z Hlavního Nádraží (jede přes Krč, Bráník, Modřany, Zbraslav) směrem Čerčany nebo Dobříš (pozor, musí jet přes Vrané! Některé spoje do Čerčan jedou úplně mimo), z Hlaváku cesta trvá cca 45 minut. Další možností je autobus ze Smíchovského nádraží - na Zbraslav, popřípadě do Strnad (165) a pak přívozem (ale ten vlastně o víkendu nejede mám pocit).

            Každopádně ve Vranym pak:



            Kde je následující legenda (ČERVENÁ ČÍSLA):
            1. Místo konání, šipka ukazuje sjezd z hlavní silnice do komplexu papíren, z mapky to asi není patrné, ale místa na parkování je dost! Hlavní brána bude otevřená.
            2. Restaurace U Kaštanu
            3. Autobusová zastávka Strnady
            4. Vlakové nádraží Vrané nad Vltavou
            5. Přívoz (ještě zjistím, jestli funguje i o víkendu, ale obávám se, že ne)
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              3.11. vecer u me nelze, prijel bych urcite alespon z patku na sobotu.

              Komentovat


                #8
                Datum gut, A1230 + 1085 + seriovej kabel ready. Karose nemela.

                Komentovat


                  #9
                  Doda: Pátek je pro mně skoro nemožnej - to jsem v práci a zorganizovat to, nachystat všechno atd. mi zabere půl soboty . Uvidíme. Možná nějakej předvoj by šel udělat, ale zase zabrat tři dny otcům od rodin je asi nemožné .

                  Kvin: Tak monitor bychom nepotřebovali, když jich bude 5-6, což nyní je, tak to bude stačit řekl bych.
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Navrhuju, aby každý, kdo tam poveze svůj hardware, si přivezl také vlastní prodlužovačku, rozdvojku a veškerou další potřebnou kabeláž, aby jediné, co na místě bude potřebovat zajistit, byla zásuvka.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      To je určitě dobrý nápad.

                      Vzhledem k tomu, že se teď bude pořádat ta PC LAN párty, tak velmi dobře zajistím, jak tam půjde elektrika roztahat. Počítačová akce tam ještě nikdy neprobíhala, ale nebál bych se toho.

                      Jinak já můžu vzít svou A1200. Nebylo by od věci, kdyby někdo měl CD32, na to jsou Lotusy taky...
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        cd32 vzit neni problem.

                        Komentovat


                          #13
                          Přivez bych svou lehce naboostovanou A600, mimo jiného.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                            Doda: Pátek je pro mně skoro nemožnej - to jsem v práci a zorganizovat to, nachystat všechno atd. mi zabere půl soboty . Uvidíme. Možná nějakej předvoj by šel udělat, ale zase zabrat tři dny otcům od rodin je asi nemožné .
                            U me neni 3.11. sance, tohle je sice MNOHEM lepsi akce, ale to co mam naplanovane musim.

                            Komentovat


                              #15
                              no tak hardware asi nebudu tahat ale jednu prodlužku bych moh vzítno samo že vemu joyáky,kdyby někomu kiksnul
                              Jinak datum vyhovuje.
                              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                              WHDload reg.Oldrick.lha

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X