Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lotus párty - Vrané nad Vltavou

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    No dřív jak na jaře to stejnak nebude.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      Ten Chaos Engine byl jen takovej nápad, já to ve Vraným pařil prvně v životě ve dvou lidech, takže mě to docela chytlo, jinak se taková akce dá udělat s jakoukoliv nálepkou, to už je fu(c)k. A taky bych to viděl až po Novým roce.
      Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

      Komentovat


        Ještě takovej výkřik do tmy:
        SORRY GUYS, I DO NOT HAVE TABS !!!A classic game theme... on guitar. Recorded by ARIZONA, hope You enjoy !!!OUR WEBSITE www.thearizona.republika.plYou can do...
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          A prima hudební vzpomínka na Lotus 2 - vydržte to do konce, je tam krátká porovnávačka .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            Myslis porovnavacka te hudby? Ta je na Immortalu 2, coz tam pisou a na Immortalu 3 je Lotus 3, je to snad jeste lepsi.

            Komentovat


              Já myslím AMIGA verze versus ATARI ST verze
              AMIGA 1200 + Blizzard 1230/50 IV + 32 MB RAM + 1084S + 1GB CF HDD + CF PCMCIA 4GB + WHDLoad registered + CD32 + AMIGA 600

              Komentovat


                Přesně tak .

                I když po tom Immortalu bych se měl taky mrknout .
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X