Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Boot z CF

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Boot z CF

    Ahojte,

    je mozne nabootovat WB aj z CF karty ako z HDD?
    Mam A600 a chcel by som ist do CF rozhodne radsej ako pouzivat diskety.
    Akurat neviem ci je mozne z CF aj nabootovat system?

    Dakujem

    #2
    Pokud si CF zapojis do redukce na IDE rozhrani, tak samozrejme ano. Pres redukci v PCMCIA slotu to nejde. Na to bys muzel mit SRAM kartu.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Myslím že se ptal na možnost č. 2, takže odpověď je NE.
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        Myslím, že se ptal na možnost č. 1, takže odpověď je ANO.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          No já si myslím, že podle věty " Mam A600 a chcel by som ist do CF rozhodne radsej ako pouzivat diskety" je to možnost č. 2
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            No a já si myslím, že v A600 nemá disk a musí používat pouze diskety. Proto se ptá místo HDD rovnou na CF. Ale proč se nezeptáme autora prvního příspěvku, že?
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              ...no a prave preto, ze nevieme ako to autor prveho prispevku myslel, tak odpoved je NIE a aj ANO )
              Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

              Komentovat


                #8
                A nebo MOŽNÁ
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  boot z CF

                  mal aom to rozpisane a spadlo mi to..

                  Myslel som boot z PCMCIA aj ked potom mi doslo ze CF sa da zapojit aj ako HDD. Len neviem ako prist k redukcii IDE/CF lebo na slovenskom nete niet.. viem ze existuje www.stromecek.cz ale ked som sa opytal na slovenskej poste tak by ma zasielka vysla skoro na 900 sk... jedine asi vybehnut do Brna.
                  Poprosim este o radu, ked ze som novorodenec ako nainstalujem WB na HDD. Vsetko potrebne mam okrem zanalosti ako naformatovat a pripravit disk na instalaciu.

                  Dakujem

                  Komentovat


                    #10
                    No ideální bude přečíst články na portálu, já to píšu sice jen z nudy, protože nemám co dělat a nikdo to nečte, ale občas se tam něco užitečného i najde...

                    Jen si pročti pravidla, protože tou poslední větou už zakládáš offtopic, a za normálních okolností bych tě už pranýřoval.

                    P.S.: Všímáte si, jak jsme v klidu a už neřvu? Mě už je tady vážně všechno jedno.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      P.S.: Všímáte si, jak jsme v klidu a už neřvu?
                      No zaplaťpámbu.
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #12
                        Tady mas nejaky slovensky e-shop
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          Ta za 595,- Sk se dá namontovat přímo do kolíbky v A600 / 1200
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat


                            #14
                            boot z cf

                            Dakujem za vsetky rady.
                            Prepac prober.. nemienil som zakladat offtopic.
                            Takyto odkaz mi staci. Samozrejme ze si rad precitam
                            vsetko na portale len to nestiham hladat. Myslim ze sa ucim rychle.

                            este raz dakujem..

                            Komentovat


                              #15
                              vy jste ale ukecani , ale poradit mu levnou redukci to ne
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X