Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lightwave objekty - Amiga modely

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Lightwave objekty - Amiga modely

    Zdravim,

    pracuju na jednom soukromem projektu. Jeho soucasti je tvorba 100% presnych objektu modelovych typu pocitacu Amiga a jejich komponent.

    Je to celkem tezka prace a ja modeluju naprosto kazdicky detail. Bohuzel mam k dispozici pouze modely A1200C, A1200T (Elbox), A600 a tak bych rad poprosil vsechny vlastniky Amigy (z okoli Brna), jestli by se se mnou nezkontaktovali. Rad bych je navstivil, "vzal si vsechny miry" a nafotil fotografie tvaru a detailu Amigy. Jednalo by se o modely:

    A500
    A1200T (Infinitiv)
    A3000D
    A3000T
    A4000D
    A4000T

    Monitory:

    1085S
    M1438

    Prosim napiste mi na adresu: jack-3d@volny.cz

    Dekuju predem.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    Hmmm, nikdo... (psal jsem i e-mail Chainovi, kdyz vidim kolik ma doma Amig a bydli kousek od Brna -> zadna odpoved



    No nemusite byt z Brna. Defakto si udelam vylet kamkoliv.
    Kdyz budete nekdo ochotny (privezu i nejakou flasku
    Uz jsem sehnal A500, takze mi zbyvaji:

    A1200T (Infinitiv)
    A3000D
    A3000T
    A4000D
    A4000T

    A ty dva monitory 1085S, M1438

    A nebo pokud mi nejak neverite, muzeme se sejit na blizici se PRASE Party, ktera se kona za 3 tydny...
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      vodmitam neco modelovat, na lw uz sem nesah par let, a vubec, udelej to v maye nebo v solidworks
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Ale von po tobě nechce, abys něco modeloval. Chce si to jenom naměřit a nafotit.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          Ano, presne tak, chci si Amigy jen zmerit a nafotit. Hledam ochotne vlastniky tech Amig, ktere nemam k dispozici.



          LW9 je velmi dobry nastroj, nepotrebuju Maju nebo neco jineho. Ja si kdysi Amigu koupil kvuli LW, ne kvuli AmigaOS nebo hram.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            no dyz myslis
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              No kdyby ses vyskyt někde poblíž Berouna nebo příbrami tak bych Infinitiva a Amigu 500 klidně k nafocení a poměření poskyt.
              Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

              Komentovat


                #8
                A1200 LW9x

                Ja robim LW uz viac ako 10 rokov, po tych vsetky komercnych pracach ako vizualizacii kastielov, rodinnych domov, design studii atd. som zacal tiez pracovat na High-End modeloch Amig. Ako prvou som zacal A1200...

                Tu prikladam zopar draftov na ukazku:







                Dokoncene je to na 90% texty su uz na final. Momentalny stav 16334 polygonov, points 18917, MetaNURBS 9167
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #9
                  moc pekny, ses sikula

                  Komentovat


                    #10
                    mooooc pěkná prácička. Já sem ale radši imagiňák a do tvorby objektů v LW sem nějak nepronik. Prestě mně to nechytlo. A vlastně už dlouhou dobu na vlastní tvorbu rezignuju (neni čas a inspirace). Jak dlouho ti tak trvalo vymodelovat tu A1200 ?
                    Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                    Komentovat


                      #11
                      Dakujem za uznanie! Niekolko desiatok hodit... robil som to po veceroch kazda miera bola niekolko krat odoberana a je to presne na desatiny.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #12
                        Ahoj Boboo, dneska snad dodelam napisy (ty jsem si schovaval nakonec) a A1200 budu mit taky temer hotovou. Take jsem si promeroval kazdy kousicek, kazdou klavesu na milimetry. Musim rict, ze Amiga kontrukteri byli sikovni kluci! Potom zacnu texturovat a bude to

                        Zitra snad prilozim take OpenGL nahledy.

                        @Krtek: Beroun je docela z ruky. Nepojedes ted na Prase Party (23-25.11.)?
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          Už od mý tahanice s nákupem Pegasose plánuju návrat mezi Amiga lidi Jenže se to tahne a tahne. Ale když to dopadne a Pegasos bude doma a funkční tak razim.
                          Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                          Komentovat


                            #14
                            Vymodelovanie nie je take komplikovane, pre mna je to prechadzaka ruzovou zahradou
                            Oriesok bude spravne nasimulovat plastou co bez SSS je dost plane... mne sa osvecil plugin G2 bez ktoreho uz nic ani nerobim.
                            Ak budes mat rendre, tak zaves tie, na to sa rad pozriem
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #15
                              JJ, plasty budou trochu zradne. Koukal jsem, ze povrch Amigy neni hladky, bude tam potreba nejaka veeelmi slaba bumpmapa. Odlesky odhadnu podle oka, uvidime. Vetsinou si s tim hraju, zkousim, renderuju, az to vyladim do dokonalosti (podle meho nazoru). O pluginu G2 nic nevim, podivam se na nej a uvidime.

                              Vcera jsem prisel z prace pozde, sedl jsem si k LW na hodinku a domodeloval AMIGA napis, C= A1200 stitek, diody a male popisky diod a portu. Dneska dam vsechny casti dohromady, udelam diry na sroubky (+sroubky) a zacnu to nejtezsi = labely na klavesy

                              Zitra poslu rendery, jsem zvedavy, jak se budou libit
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X