Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hysteria demo

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Autorem citovaného textu je eddie Přejít na původní příspěvek
    som to skusal(verzia z hora) a neviem preco mi to vypise na A1200 s 64MB ze not enough memory
    Bezi ti to alespon chvili? Me to taky pise, ale tak po 5-ti minutach v dobe, kdy se do dostane do casti, ktera uz je nakopnuta diky vadne diskete.

    V dobe kdy to bylo OK, mi to slapalo na A500 s megem, tahle verze je proste momentalne spatna, nepodarilo se mi precist uz vsechny sektory z diskety, proto to shanim znova.

    Komentovat


      #17
      Taky mi to po pár minutách hodí hlášku o nedostatku paměti - a4k - 128 mb ram...

      Mohli byste někdo, kdo máte AR CD #1, nahodit tu původní verzi?
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #18
        mozna by nebyl spatnej upload na aminet
        Panda Libor

        Komentovat


          #19
          Tady je verze z ARCD#1. Jde vidět, že je odladěná, ale ke konci mi stejně vždycky spadla...
          Pici-Hysteria.dms
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #20
            Tak jsem na to dneska koukal a ta moje verze byla uplne stejna, teda alespon co si pamatuji. Nicmene me to nepada, posledni demo mi jede porad (cca po 15 minutach jsem toho nechal).

            Komentovat


              #21
              Jj, jsem na tom stejně, teď je to stabilní až do nekonečna . Verze z #1 mi padala v části s rotující kostkou.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #22
                Jo, to jo, to bylo zkopirovane z krachnute diskety. Proto jsem to shanel.

                Komentovat


                  #23
                  Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                  Muj postreh.... uvodni screen, zluta maska, celkem pekne, je podle me vykradena z ciziho dema, na ktere jsem uplnou nahodou narazil, nekde bych to znova nasel.
                  Jen abych to uvedl na pravou míru: tahle grafika NENÍ vykradená z jiného dema! Skutečně ji dělal Ventor, akorát prostě pixeloval podle stejné předlohy jako ten druhý týpek
                  SAM440ep @ 667MHz / 512MB RAM / AmigaOS 4.1

                  Komentovat


                    #24
                    teda musim se kát, že tohle demo mi dodneška unikalo, ale musí se nachat, že jak to běží i na obyčejné A600, to je nářez!

                    Komentovat


                      #25
                      Autorem citovaného textu je trixie Přejít na původní příspěvek
                      Jen abych to uvedl na pravou míru: tahle grafika NENÍ vykradená z jiného dema! Skutečně ji dělal Ventor, akorát prostě pixeloval podle stejné předlohy jako ten druhý týpek
                      To je mozny, ja narazil na demo, kde byl uplne stejny obrazek, ale zaboha to tedka nemuzu najit, abych se na to znova podival.

                      Komentovat


                        #26
                        O: Hysteria demo

                        Tohle demo jsem nikdy fakt nikdy nedotahli. Vylezli sme s tim moc brzo a pak uz nebyla sila, co by to dotlacila do konce - Dan byl po havarce rok v nemocnici a tim defakto sranda kolem Amigy zkoncila.

                        Komentovat


                          #27
                          O: Hysteria demo

                          Me i v tomhle stavu prijde v pohode, ukazuje dost veci a jestli jste meli dalsi napady, mohli jste to dat do dalsiho dema. Ja moc na dema nejsem, ale tady me fakt zaujal ten zobrazovaci mechanizmus pres "kopr".

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X