Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hysteria demo

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hysteria demo

    Nasel jsem doma demo, ktere mi dal jeden kamos z vejsky v roce 94. Nekteri ho tady budou znat, jmenoval se tusim Lada Dvorak a rikali mu BUH z demoskupiny PICI, famozni programator. Zbytek lidi co je pod tim podepsany neznam.

    Demo vyuziva docela zajimavy zobrazovaci mod vytvareny koprocesorem. Je to hlavne ukazka cislo 2 a 3, takova jako docela pixlovata a mrizkovana. Tenhle mod umoznoval dost zasadne zrychlit zobrazovani grafiky (fakt hodne), ale zas to vypada jak to vypada. Dejva napadne, ze by se to hodilo na nejakou FPS, asi fakt hodilo.

    Beha to na vsech Amigach, ja to kdysi provozoval na A500, dneska mi to jelo na A4000. Ve WinUAE to blbne, zvolil jsem jenom defaultni A1200 a ukazka cislo 3 jela extremne rychle a nic nebylo videt, prvni dve byly ok, asi by to slo vyladit.

    Demo ma problem, disketa na ktere to mam je vadna, vydolovol jsem z toho alespon funkcni cast, ale asi u pate ukazky to sleti. Co me zajima, nemate to nekdo funkcni? To co mam ja, je navic nedodelane, Dvorak tehda rikal, at to nikomu v tomhle stavu nedavam.

    Muj postreh.... uvodni screen, zluta maska, celkem pekne, je podle me vykradena z ciziho dema, na ktere jsem uplnou nahodou narazil, nekde bych to znova nasel.

    Kde je tem lidem konec, uz je to 13 let. Kouknete na to, je to docela pekne.
    Přiložené soubory

    #2
    Doda: To demo mam aj ja, dostalo sa mi do ruk v tych rokoch ako si pisal,
    na margo - pada aj mne, odjakziva ku koncu vzdy spadlo.
    Zhanal som iny zdroj, myslel som, ze je vadna disketa, ale nebola...
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      Hezké demo. Pod WinUAE blbne, ale ještě si s tím pohraju. Každopádně engine je to zajímavej. FPS by to asi neutáhlo, ale nějakej mode7 lítačku určitě jo .

      (Vypnul jsem JIT, nastavil 4 MB Chip, Vypnul FPU a zapnul more compatible - jede to zdá se dobře i v emulaci).
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
        pada aj mne, odjakziva ku koncu vzdy spadlo.
        Zhanal som iny zdroj, myslel som, ze je vadna disketa, ale nebola...
        Jenomze me to tehda nepadalo, a pamatuju si, ze tech casti tam bylo jeste vic. Kdysi to proste zustalo u posledni casti a ta jela porad. Disketa je jasne vadna, taky je to videt v nakopnute grafice u casti s krychli. Z te puvodni vadne diskety je to jeste podstatne horsi.

        Komentovat


          #5
          Jojo Hysteria, to byl na svou dobu docela narez, pamatuju si jak to v tom 94 jelo na projektoru na resetkani v Brne, uplne me to tenkrat dostalo, uz si moc nepamatuju jak to bylo, ale vim, ze na A500 to do konce nejelo, nekde pred koncem to spadlo a na A1200 to jelo, ale posledni cas se jako by kousla a jela porad dokola donekonecna....asi tak jak pise Doda
          Panda Libor

          Komentovat


            #6
            porad slysim v usich to kvileni kytar...a to jsem to demo spoustu let nevidel...
            Panda Libor

            Komentovat


              #7
              jinak tohle demo je k nalezeni napriklad na Amiga review cd #1
              Panda Libor

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
                jinak tohle demo je k nalezeni napriklad na Amiga review cd #1
                Bohužel není
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  Tak v AR lhali...

                  viz. http://amigamax.adt.cz/ar/arcd.html

                  AMIGA Review CD #1

                  Poprve historii Amiga-sceny v Ceske (a Slovenske) republice vychazi CD urceno vyhradne pro nase pocitaci pritelkyne. Na teto strane se dnes dovite, co vse Vas na nasem CDcku ceka a nemine.
                  Hned uvodem bychom chteli podotknout, ze se nam castecne splnil sen a tento historicky prvni domaci kompakt je venovan zejmena ceskoslovenske Amiga scene. Pokud si ho zakoupite (viz informace na strane 39), mate tak nejenom moznost zpetne zmapovat snad vse, co se v Cechach, na Morave, ve Slezsku a na Slovensku kolem Amigy delo, ale navic ze vsech „predplatitelu“, kteri si toto AR CD#1 objednaji u nas v redakci do 11. listopadu, budou vylosovani tri, kterym spolu s nasim cedeckem zasleme i originalni verzi hry FOUNDATION recenzovane v tomto cisle AR.
                  Co vse je na CD?
                  Diskmagy, zejmena zname a legendarni jako Guru, Exit, AmigaCS, TopSecret, AmigaPositive, AmigaStorm, Magic, AWB magazin, Magic, MIPreport a dalsi.
                  Dema od ceskych skupin jako jsou Vectors (Vectoria, XSound, Sahara, Vranov94...), Division (MorbidVisions, Hyperspace, Chunky...), Insanity (Graveyard), Pici (Vibrations, Hysteria...
                  Panda Libor

                  Komentovat


                    #10
                    Doufám, že ne . Zaměnil jsem amiga cd #1 (z roku 2001) za amiga review cd #1, které bohužel nemám...
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #11
                      som to skusal(verzia z hora) a neviem preco mi to vypise na A1200 s 64MB ze not enough memory

                      Komentovat


                        #12
                        Treba to chce volnou Chip RAM
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          to ma nenapadlo, ale bootujem to z diskety

                          doplnenie: nevypise to hned na zaciatku ale myslim ze po tej scene ktora vypada jak z magic carpetu dole scroluje krajina cez hmlu/mraky

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je eddie Přejít na původní příspěvek
                            to ma nenapadlo, ale bootujem to z diskety

                            doplnenie: nevypise to hned na zaciatku ale myslim ze po tej scene ktora vypada jak z magic carpetu dole scroluje krajina cez hmlu/mraky
                            DISABLE ALL HDx a DFx ponechat holu A1200 + DF0
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #15
                              V emulátoru jsem nastavil 4 MB chip a stejně se to seká...
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X