Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Assahi (alias Alcone)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
    ja uz mam slusne dlouhej blacklist (jo, jack je na nem pro sichr taky)
    co to? jsem na blacklistu? za co?

    Komentovat


      #32
      a po desate hodine vam povim tu o tom jak jsou nekteri aukraci schopni vam vyhrozovat fyzickym napadenim pokud jim nevymenite vadne zbozi ktere odmitaji vratit

      jack: ses tam pro jistotu, jak sem rek, EDIT: treba pro to ze neumis cist
      Naposledy upravil Chain; 23.10.2007, 21:51:15.
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #33
        Na Aukru mě někteří prodejci pěkně serou, spousta lidí má ve stránkách "o mně" psaný že udělují hodnocení až jako druhý. Je to pěkná hajzlovina, takový malý vydírání, pokud se človek teda nachá. Prachy dostane v pohodě dřív než odešle zboží a může tedy hodnotit. Tak ať hodnotí a nečeká!!!
        A 500 1 MB RAM. A 600 HDD. A 1200 Apollo 1240/40, 32 MB RAM, HDD. Amiga CD32 Paravision SX1, 8 MB RAM, HDD.

        Komentovat


          #34
          hodnotit se ma prubeh celeho obchodu imo, pokud se ti to takhle nelibi, nemusis u takovych lidi nakupovat, to te nikdo nemuze nutit vime?

          http://www.aukro.cz/my_page.php?uid=2319773 tle je taky hajzlovina? kurwa fakt nevim co by kazdej chtel
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #35
            Autorem citovaného textu je Imperator Přejít na původní příspěvek
            Na Aukru mě někteří prodejci pěkně serou, spousta lidí má ve stránkách "o mně" psaný že udělují hodnocení až jako druhý. Je to pěkná hajzlovina, takový malý vydírání, pokud se človek teda nachá. Prachy dostane v pohodě dřív než odešle zboží a může tedy hodnotit. Tak ať hodnotí a nečeká!!!
            Co jsem zazil, tak prodavajici vzdy hodnotil jako druhy.

            Komentovat


              #36
              feedback je nepovinnej, pokud ho nechces udelovat jako prvni, tak ho proste neudelis ne?
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #37
                Jen poznámka na Chaina... Hodně se mi líbí, že když jde o vašeho dobrého kamaráda, tak celou věc zlehčujete a odvádíte téma úplně jiným směrem. Tady se nikdo nebaví o vašem neutrálním komentáři. Nepatří to tady.

                Pokud by to tedy udělal někdo jiný, než váš skvělý Alcone, tak byste asi kecal jinak. Bohužel, ostatní vám na to skočili a teď už se tady řeší pičoviny a za špatného je označen Jack. Si děláte prdel, ne? Tak to pánové opravdu ne. Od Alconeho to byla kurvárna a na tom trvám... Ať už se jedná o samotnou aukci tak i následný komentář. Takové lidi kopat s rozběhem do prdele...

                Alcone není schopen ničeho víc, než tady vyblít jeden komentář a mstít se negativním (a rozhodně bezdůvodným) komentářem. A už se mi tady z těch českejch amigistů začíná pořádně zvedat žaludek. Je nás tady pár, a ještě si tady budeme dělat takový šméčka. Pro vás je škoda plýtvat časem......
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #38
                  ja jen pridal kruvarnu kerou sem si prosel ja, a taky mi to za tech par stovek nestalo to mi verte

                  takze to vod prispevku imperatora hodime do chlivku? nebo rovnou vod myho?

                  jack se poucil priste na to neskoci, alcone priste udela vic fotek a budeme v klidu dal kupovat vod polaku ze

                  btw ymslim ze jste vubec necetl a nepremyslel nad tim co jsem napsal o toms vem pripadu, a to me pekne sere
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #39
                    Pozorně jsem si přečetl, co zde přítomní napsali. Ač nerad, přece jen ještě jednou zareaguji na některá slova, které jsou zde napsána.

                    Ano, udělil jsem uživateli Jack toto negativní hodnocení - Pomlouvání, nepravdy. Špatný obchodní partner, nedoporučuji.

                    Není to žádná msta, ani mi nejebe. Je to můj názor na celou transakci.

                    Celé hodnocení udělené uživatelem Jack - V boku Amigy je vyřezaná díra, na což prodejce neupozornil. Fotku udělal tak, aby toto nebylo vidět. Prý jsem se měl zeptat Později jsem zjistil, že Amigám velmi dobře rozumí, ale v aukci dělal, že ani nevi, co prodává.

                    Když někdo píše (Jack), že dělám, že ani nevím co prodávám, není to pravda.
                    Když někdo píše (Jack), že amigám dobře rozumím, není to pravda.
                    Když někdo píše (Jack), že „Tvrdi mi, ze jini zajemci si vyzadali dalsi fotky amigy“, není to pravda.

                    Celé to beru jako pomluvu na mou osobu a není to pro mě seriozní obchodní partner. Nic víc, nic míň. Což jsem takhle napsal. Někdo na to může mít jiný názor, někomu se to nemusí líbit. Nikomu to také nevnucuji. Ale číst si že je to kurvárna(fci), sviňárna (Doda) že mě zašukalo (Prober) apod. opravdu nemusím. Proto se již dále k tomu nebudu vyjadřovat. Tím neříkám, že se chci schovávat, kdo chce pokecat nebo se na něco zeptat, ICQ kontakt mám uveden.

                    Rád si počtu na fóru spoustu zajímavostí, rád se zeptám, když třeba mocný amigista Chain nemá čas na něco odpovídat, ale v tomhle vlákně se již dále vyjadřovat nechci. Sorry.

                    PS - Teď vidím co jsi napsal Probere, hmm. Sem zvědavej jestli mě vůbec nezařízneš účet, tak jak seš to zvyklej dělat že?
                    Amiga 3000 FULL load

                    Komentovat


                      #40
                      Autorem citovaného textu je Alcone Přejít na původní příspěvek
                      Ano, udělil jsem uživateli Jack toto negativní hodnocení - Pomlouvání, nepravdy. Špatný obchodní partner, nedoporučuji.

                      Není to žádná msta, ani mi nejebe. Je to můj názor na celou transakci.
                      Chainův příteli, komentáře k aukcím na aukru se udělují pouze ve vztahu k dané aukci. Jack zaplatil, zboží odebral bez problémů. Proto by bylo samozřejmé, že dostane pozitivní komentář. Obchod proběhl v pořádku. Že si ty léčíš nějaké komplexy ve vztahu co o tobě napsal tady na fóru a dáváš mu za to negativ, to je úlet. Můžeš mi říct, jak z toho tvého komentáře další obchodníci poznají co se vůbec stalo? Asi nic, že?

                      Autorem citovaného textu je Alcone Přejít na původní příspěvek
                      PS - Teď vidím co jsi napsal Probere, hmm. Sem zvědavej jestli mě vůbec nezařízneš účet, tak jak seš to zvyklej dělat že?
                      Byl tady taky jeden takový, který při nějakém svém problému začal natvrdo obviňovat ostatní, jako by on byl svatý... (nebudu jmenovat, každý ví že jde o skylighta). Nejsi přeci tak omezený, že nevíš proč tady čas od času dochází k odstraňování neaktivních účtů. Z osobních důvodů tady ještě žádný odstraněn nebyl. Nicméně, mě jsi celkem víš kde, já se jen vyjadřuju k tomu co jsi udělal. Nic víc, nic míň.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X