Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Assahi (alias Alcone)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Assahi (alias Alcone)

    Alcone


    Koupil jsem od nej tuhle A500 za cenu Kup ted
    http://www.aukro.cz/item256744559_am...signovana.html

    Ovsem, kdyz mi postou dorazila, zjistil jsem, ze u tlacitka floppy mechaniky je vyrezana dira. "Chytre" ji nafotil jen seshora, aby nic nebylo videt a ani se o teto na prvni pohled viditelne zavade nezminil. Vidim Amigu 500 nazivo poprve a tohle me hned uhodilo od oci. Tvrdi mi, ze jini zajemci si vyzadali dalsi fotky amigy, tak by me zajimalo, jestli je to pravda, kdyz aukce skoncila chvili po zahajeni.

    Jinak popis aukce je zajimavy vzhledem k tomu, ze je clenem tohohle fora (v popis ma, ze vlastni Amigu 3000 a 4000): "Prodám počítač Amiga 500. Je zvláštně designovaný - z výroby, možná raritní kousek proto dávám vyšší cenu. Počítač je tak jak je na obrázku, bez jakéhokoliv příslušenství. Připojením u známého na televizi byla ruka s disketou a z disketovka občas cvaká. Prodávám tedy záruky na jakoukoliv funkčnost a možnost vrácení peněz."

    Jeste doplnim, ze se mi emailem omluvil, ale to mi moc nepomuze. Kazdopadne nejakou slusnost ma.

    Takze si vezmete z tohoto pripadu ponauceni.

    #2
    a ty si nechtel fotku z jiny strany, stacila ti ta shora?
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      ja sem se poucil

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
        a ty si nechtel fotku z jiny strany, stacila ti ta shora?
        Bohuzel jsem fotku ze strany nechtel a ani me nenapadlo, ze bude amiga takhle zmrzacena... jsem holt blbej

        A taky aukce byla pouze "Kup ted", tak jsem se bal, ze amigu nekdo mezitim koupi.

        Pokud nekdo na Aukru drazi, tak predpokladam, ze da do popisu co nejvic informaci a fotek, aby predesel dotazum od zajemcu. Aspon ja bych to tak udelal, ale je fakt, ze ne kazdy ma takovy pristup.

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Jack Přejít na původní příspěvek
          Pokud nekdo na Aukru drazi, tak predpokladam, ze da do popisu co nejvic informaci a fotek, aby predesel dotazum od zajemcu. Aspon ja bych to tak udelal, ale je fakt, ze ne kazdy ma takovy pristup.
          ja myslim ze pokud nekdo na aukru drazi, tak chce hlavne desne vyvarit
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            to mas pravdu, taky mam obcas takovy pocit

            myslel jsem, ze Alcone je tvuj kamos

            Komentovat


              #7
              To ještě neznamená, že to neni pravda
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                Odpoved

                Tak protoze se tady mluvi o me musim reagovat.

                Mrzi me pokud Jack je ze stavem amigy nespokojen, je pravda ze nejakej kutil si z boku upravoval tlacitko na disketovku a jen kdyz jsem slysel jak to divne cvaka po zapnuti, nedal bych do toho ani disketu abych ji nezmrzacil. A to jsem taky uvedl, zadna garance nejake funkcnosti a zadne vraceni penez. Stav jako na obrazku.

                Lidi se me ptali, zda jsou tam vsechny gumicky dole, zda je krytka z boku a zespodu, zda neni nekde vrtana (vypinac apod.) a popravde jsem odpovidal. Jack na nic nezeptal a hned koupil. Nikdo po me nechtel fotky (jak uvadite), to jsem nikdy netvrdil. A vzdy fotim zvrchu - jak jinak bych do jednoho obrazku dostal celou vec.

                Urcite si z toho ale vezmu ponauceni - udelat vic fotek (vice penez), vice popsat. Ale nikdy nepopisu vse a vzdy budu prodavat - to co je na obrazku. Protoze aby mi pak nekdo rikal ze tam neni gumicka, nebo vryp vlevo dole apod. to opravdu nema smysl. Kdo se zepta na urcite udaje a budu schopen poskytnout - doplnim.

                Jackovi jsem se omluvil, nemusi mu to stacit - chapu, ale to je opravdu
                vse, co jsem ochoten v teto veci udelat.

                Nechci spekulovat o tom jakou ma tahle amiga cenu, nechci delat ze sebe svatyho, ze jsem nevedel o tom ze je tlacitko nejak upravene a uz vubec byl bych nerad aby si nekdo myslel, ze delam nejaky "svetlikoviny".
                Naposledy upravil Alcone; 23.10.2007, 11:36:08.
                Amiga 3000 FULL load

                Komentovat


                  #9
                  Zatajil jsi to s tim tlacitkem umyslne? Jestli ano, tak to by byla svetlikovina jak vysita. Prave u tehle Amigy, ktera se lisi vzhledem a pro mnoho lidi je to presne ten duvod, proc to koupit, by me prislo docela ferove, tuhle vec zminit.

                  Komentovat


                    #10
                    jen doplnim, ze jsem Amigu nekupoval kvuli funkcnosti (v popisu bylo vyslovne napsano, ze bez zaruky na jakoukoliv funkcnost), ale predevsim jsem ji chtel kvuli "raritni" kastli

                    Komentovat


                      #11
                      za 900 vam to snad mohlo vsem bejt jasnyze nebude uplne stoprocentni, nebo sem fakt tak blbej?
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Alcone Přejít na původní příspěvek
                        Tak protoze se tady mluvi o me musim reagovat.

                        Mrzi me pokud Jack je ze stavem amigy nespokojen, je pravda ze nejakej kutil si z boku upravoval tlacitko na disketovku a jen kdyz jsem slysel jak to divne cvaka po zapnuti, nedal bych do toho ani disketu abych ji nezmrzacil.
                        A to jsem taky uvedl, zadna garance nejake funkcnosti a zadne vraceni penez. Stav jako na obrazku.
                        Lidi se me ptali, zda jsou tam vsechny gumicky dole, zda je krytka z boku a zespodu, zda neni nekde vrtana (vypinac apod.) a popravde jsem odpovidal. Jack na nic nezeptal a hned koupil. Nikdo po me nechtel fotky (jak uvadite), to jsem nikdy netvrdil. A vzdy fotim zvrchu - jak jinak bych do jednoho obrazku dostal celou vec.
                        Urcite si z toho ale vezmu ponauceni - udelat vic fotek (vice penez), vice popsat. Ale nikdy nepopisu vse a vzdy budu prodavat - to co je na obrazku. Protoze aby mi pak nekdo rikal ze tam neni gumicka, nebo vryp vlevo dole apod. to opravdu nema smysl. Kdo se zepta na urcite udaje a budu schopen poskytnout - doplnim.
                        Jackovi jsem se omluvil, nemusi mu to stacit - chapu, ale to je opravdu
                        vse, co jsem ochoten v teto veci udelat.
                        Nechci spekulovat o tom jakou ma tahle amiga cenu, nechci delat ze sebe svatyho, ze jsem nevedel o tom ze je tlacitko nejak upravene a uz vubec byl bych nerad aby si nekdo myslel, ze delam nejaky "svetlikoviny".
                        pardon, mate pravdu... napsal jste mi, ze "zajemci se ptali", tuto informaci jsem zkomolil...
                        omlouvam se
                        "svetlikovina" to neni, to bych musel dostat misto Amigy katalogy
                        Naposledy upravil Jack; 23.10.2007, 12:10:33.

                        Komentovat


                          #13
                          Já nevím jak to bylo nebo nebylo a je mi to jedno, ale "udelat vic fotek (vice penez)" mi příjde docela úsměvné, vzhledem k tomu, že fotka stojí na aukru 30 halířů.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                            za 900 vam to snad mohlo vsem bejt jasnyze nebude uplne stoprocentni, nebo sem fakt tak blbej?
                            ne, blbej jsem tu ja

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                              Já nevím jak to bylo nebo nebylo a je mi to jedno, ale "udelat vic fotek (vice penez)" mi příjde docela úsměvné, vzhledem k tomu, že fotka stojí na aukru 30 halířů.
                              a za vetu v popisu se neplati vubec nic

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X