Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Assahi (alias Alcone)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Kdyz to ale vezmeme doslova, co pise u popisu:
    "Prodávám tedy záruky na jakoukoliv funkčnost a možnost vrácení peněz."
    Tak to mas koupeny i se zarukou a muzes po nem chtit prachy nazpatek.

    Komentovat


      #17
      hele, to je dobry, mas postreh

      Komentovat


        #18
        po tom, co jsem Alconemu na Aukru udelil NEUTRALNI komentar, mi udelil NEGATIVNI komentar: "Pomlouvání, nepravdy. Špatný obchodní partner, nedoporučuji."

        Nejspis si mysli, ze clovek ma drzet hubu a nestezovat si.

        A to jsem nechtel byt svine, co mu pokazi reputaci, tak jsem mu negativni hodnoceni nedaval.

        Komentovat


          #19
          Tak to je sila teda. Clovek by rekl, ze muze byt rad za neutralni komentar a sam udeli negativni
          I love Amiga

          Komentovat


            #20
            zkusil jsem ted zazadat o stazeni negativni komentare... no uvidime...

            doufam, ze toto vlakno nikdo nebere jako pomlouvani, ale pouze jako varovani a prevenci, protoze tak jsem to zamyslel

            Komentovat


              #21
              no fuj, takova detinska kurvarna, Alcone.

              Komentovat


                #22
                Tak to je maras, tomu Alconemu hodně zašukalo...
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #23
                  jako prodavajici s 264 positive na aukru a polovickou toho na ebay bych mohl dat k dobru prihodu jak jsem k neutralu prisel. mozna by nekteri prehodnotili situaci. ale musite bejt hodni! .)
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                    jako prodavajici s 264 positive na aukru a polovickou toho na ebay bych mohl dat k dobru prihodu jak jsem k neutralu prisel. mozna by nekteri prehodnotili situaci. ale musite bejt hodni! .)
                    To se ho zastáváte zcela zbytečně. Jde o tu jeho reakci s negativem, tohle je prostě kurvárna... jestli se chlapcova ega dotkla tahle reakce tady na fóru, tak by si komplexy měl léčit jinak.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #25
                      ale ono se prave o tu aukci s negativem jedna, ja kreten anivni sem mu tenkrat dal taky neutrak, dneska by mel za blby kecy negativ a sel by
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #26
                        Me to taky prijde jako svinarna.

                        Komentovat


                          #27
                          esli ti to pomuze, ja si taky tenkrat myslel ze jedna fotka staci a co ted mam s tim neutralem delat to mi porad

                          a to jeste nastesti nevim, jestli na nejakym podobnym tematickym foru nejsem za nejvetsiho hajzla.

                          vy to vsichni vidite z pozice kupujicich, protoze proad jen kupujete, zkuste si nejakou amigu na aukru prodat, ja uz mam slusne dlouhej blacklist (jo, jack je na nem pro sichr taky)
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #28
                            No jo, Ty jsi aspon mel v popisu te sve inkriminovane aukce: "Pokud vás zajímá nějaký detail který není ze skenu vidět, řekněte si a do 24h naskenuju blíže", takze kupujici se podle toho mohl zaridit.

                            Nejspis jsi nemel aukci "Kup ted".

                            Tohle zjistovani dodatecnych informaci je casove mozny tak u normalni aukce koncici za X dni, ale ne u "Kup ted" aukci. Jinak to mezitim koupi nekdo jiny.

                            Na Aukru jen nakupuju, protoze Amigy na prodej nemam, i kdyz ted by se tu jedna "raritni" a "legendarni" nasla
                            A500 Ball design, umim ji ale vyfotit jen seshora A co diry na boku? Jo, diry ma, dokonce dve

                            Komentovat


                              #29
                              Bych se z toho neutralu tak nedeprimoval, nevidim v tom problem. Ale jako prodavajici dat negativ za neutral mi neprijde jako fer, navic kdyz dostal zaplaceno, coz je jedinej duvod prodeje, vic ho moc zajimat nemusi.

                              Ja tohle nijak nehodnotim. A ze by kupujici byl neco min nez prodavajici se mi nezda. Lidi se muzou chovat slusne at jsou jedno nebo druhy. Ja bych asi diru na boku zminil, prijde mi to lepsi.

                              Komentovat


                                #30
                                no, Chaina asi stve, ze nema hodnoceni 100% kvuli tomu jednomu neutralu... je divny, ze i neutral ubira procenta z hodnoceni

                                jinak souhlasim, ze prodavajici by mel negativne hodnotit kupujiciho pouze za nezaplaceni...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X