Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Bez komentáře

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Bez komentáře

    [ATTACH]497[/ATTACH]

    #2
    Zaujimava je ta Emulacia 020+FPU zda sa mi to malo...
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      na A1 se to tvari taky tak, ne?
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
        Zaujimava je ta Emulacia 020+FPU zda sa mi to malo...
        Jde o to najit nejmensi spolecny jmenovatel. Rozdil mezi 020 a 030 je marginalni a pro 040/060 je v AmigaOS zase potreba knihovna pro odchytavani neemulovanych instrukci. Ty knihovny se lisily vyrobce od vyrobce = neexistuje standard, takze kterou pouzit? Odtud IMHO 020/fpu. Emulovat specificky napr. 040 by znamenalo jen a jen koledovat si o problemy a tim padem o hromadu zbytecnych dotazu na supportu. Podstatna vec je vykon/cache emulujiciho procesoru, moznost zapnout konkretni "ficury" toho ktereho emulovaneho procesoru je vedlejsi, ne-li primo zbytecna.

        Hmm... neda mi to nevzpomenout na zabavne prihody z drivejska, ktere jsem tez zazil. Predstav si upgrade hw napr. z 040 na 060 a system, do ktereho si uzivatel nainstaloval verzi nekolika programu nebo nedejboze knihoven optimalizovanych pro 040. Narust vykonu optimalizovane verze je vetsinou diskutabilni, ale vyhledat nasledne kde co hapruje pro cloveka neznaleho docela obtizne nebo nemozne. A to pomijim lepsi pripady, kdy puvodni hw obsahovalo fpu, novy ne, downgrade nebo ty ruzne verze knihoven 68040/68060 pro ruzne karty a vubec. Programatori se vetsinou neobtezovali takove pripady detekovat a pak nazdar bazar...
        AmigaOS // AROS

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X