Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problém s hodinami na kartě Blizzard 1230 IV

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Problém s hodinami na kartě Blizzard 1230 IV

    mam nainstalovany classic workbench a pri zmene datumu mi to vynucuje 4 alebo 5 october. Je asi problem v baterke?

    #2
    Jaky rok?
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      ak si dobre pamatam 2007

      Komentovat


        #4
        Aha, tak to je divny, ja kdyz jsem mel vybitou baterku na 040ce, nebo kdyz jsem nemel turbokartu, tak tam byl rok tusim 1978 nebo tak nejak. Ale baterku bych pro jistotu vymenil
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          bejva tam dycky nejakej prednastavenej, napriklad ja mel na mtecu 1986.
          pokud to udrzi rok ale uz ne datum a cas tak jde baterka do hajzlu, vymenit no
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Nechcem rypat... a co tak po zmene datumu dat "SetClock SAVE"
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              no tak esli nedava save....
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                Nechcem rypat... a co tak po zmene datumu dat "SetClock SAVE"
                no ja som hore pisal ze to menim v classic workbenchi/scalos

                v GUI a ked kliknem na save ta sa na mna zvysoka .....

                a tusim ze mi to robi aj na druhom blizzarde vecer to testnem

                Komentovat


                  #9
                  tak to zkus bez gui primo pres setclock v cli
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    poprobujem dik

                    Komentovat


                      #11
                      jeste takova mala informace, zas dostanu zprcano ze to vsichni vi, ale neodpustim si to.

                      hodiny v a500/2000 sou trochu jiny nez v a1200/4000
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        A když si u toho, jak je to na kartách do A500 ? Jde mi o to že pětikilo mi hlásí při bootu, sorry no clock found nebo tak něco. Přitom na PowerPC boardu je baterka. Myslíš, že pomůže výměna ?
                        Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                        Komentovat


                          #13
                          Nie som si uplne isty, ale na modeloch A500/A2000 atd. je HW-Clock na inej adrese ako u A1200/A4000.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            Jo to chápu, Chain psal že jsou ty hodiny jiný. Jestli teda reaguješ na mně Mně jde o to že když Amiga píše no clock found, znamená to jenom baterku nebo odešly ty hodiny na kartě úplně.
                            Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                            Komentovat


                              #15
                              Budes sa divit aj mne to robilo, vymenil som klasicku baterku za litiou od vtedy mi tiez zacalo hadzat hlasku tu samu co tebe.
                              Baterku som odletoval a hodiny naslo, len nebol nastaveny cas. Problem je v baterke... Ak hodiny nemaju dostatocne napajanie cize 3,6 V tolerancia par mV tak je problem.
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X