Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

aj0

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    aj0

    Pozdravujem vsetkych amigistov. Som nejaky aj0. Od roku 1991 som bol vasnivy spektrista a zhruba o 2 roky neskor este vasnivejsi amigista. Okrem gejmingu a inych veci som obcasne prispel do nejakeho toho diskmagu (Magic, Amiga Review), amatersky tvoril v Protrackeri MOD-y, trochu prekladal programy v ATO SK. Vlastnil som povodne rozsirenu A500, potom A1200 a CD32, vsetko s kopcom rozsireni az po vcelku nadupany tower s PPC, BVisionom, Prelude1200 a kadecim moznym. V roku 2000 som sa stal stastnym majitelom synthu Roland JX-305, ktory ma prinutil k dovtedy nemyslitelnemu kroku - kupe PC. Mojou prvotinou bola hned prerabka Amiga hudby z dema (ehm) Stag 2, ktoru som spackanu umiestnil aj na www.amigaremix.com (pod pseudonymom An-Dee). Moja original Amiga teraz odpociva na skrini, prevadzkujem ju uz len pod emulatorom WinUAE, ku ktoremu sa snazim v zbytkoch volneho casu tvorit preklad. Srdcom som dozivotny amigista.
    To je asi tak vsetko, co ma strucne v rychlosti napadlo.

    #2
    Rádi tě tady vidíme. Vítej .
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Ta "originalna amiga" - která z nich to tedy je?
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Dakujem za privitanie

        Ta originalna je ta v toweri. Ked si mam teraz na rychlo spomenut co obsahuje:
        Doska z A1200, Blizzard PPC 603e 210MHz/MC68040, BVision PPC, Prelude 1200, 4x FastATA, 12GB HDD, FastRAM 16+64MB, 32x CD-ROM Toshiba, 1x interna + 1x externa Floppy DD, tlaciaren Canon BJC 250, inovovana Amiga mys a externa Amiga klavesnica s logom, niekde som mal este aj MIDI interface (Communicator) a sampler. Istu dobu som bol aj stastnym majitelom HD Flopiny a Scandoubleru, kym som ich nedal reklamovat istej znamej firme (J.), ktora mi ich nikdy nevratila (co to bolo pre mna v tej dobe 10.000,-sk..). Odvtedy som sa stal ich byvalym stalym zakaznikom. CD32 som raz pozical a nikdy nedostal spat. Nuz, urcite som zabudol este na par veci, ale myslim, ze to uz nebude tak podstatne.

        Komentovat


          #5
          Slušný dělo, super!
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6

            Komentovat


              #7
              a zdar
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat


                #8
                Ahoj a vítej.

                Komentovat


                  #9
                  Nazar kolega, uz som cakal, kedy sa objavis
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    vítaj Bohůšu
                    Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                    Komentovat


                      #11
                      Vítej, jinak krásně řečeno...taky jsem srdcem doživotní amigista...
                      Panda Libor

                      Komentovat


                        #12
                        Vitej! Dalsi dobry holub se vraci
                        Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                        Komentovat


                          #13
                          Dakujem vsetkym za priatelske privitanie...

                          2Wolfus: Ahoj ahoj, tak sme sa opat zisli Kde je Lioneer a Insyde? :O

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je aj0 Přejít na původní příspěvek
                            Dakujem vsetkym za priatelske privitanie...

                            2Wolfus: Ahoj ahoj, tak sme sa opat zisli Kde je Lioneer a Insyde? :O
                            Pod akym nickom si pisal do Amiga Review ?

                            Neviem, myslis insydera - Franta S ? Alebo maju len podobne nicky ?
                            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                            Komentovat


                              #15
                              2voodoo:

                              Do Amiga Review som nepisal, len som poslal nejake veci na Amiga Review CD. Teraz ma napada akurat dost podrobny obsah vsetkych vtedajsich casakov zameranych na Amigu (BIT, Excalibur, Amiga Review,...) rozdeleny na hry a programy. Do Magicu to boli zas nejake navody.

                              Ano, myslim presne toho Insyder-a

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X