Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Jack-3d

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Stačí si kliknout na seznam členů a seřadit si to podle věku, kua....
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #17
      jack-3d jack-3d nebyl ty jsi viden v Areview a Pixelu zejo?
      Pamatuju si ze kdyz ty jsi delal auta tak ja jsem si hral teprv z kostkou
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #18
        Prober: ahaaa
        Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
        (
        WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

        Komentovat


          #19
          Autorem citovaného textu je GHH Přejít na původní příspěvek
          jack-3d jack-3d nebyl ty jsi viden v Areview a Pixelu zejo?
          Pamatuju si ze kdyz ty jsi delal auta tak ja jsem si hral teprv z kostkou
          Mozna, to ja presne nevim. Ja jsem hlavne delal AKF web, ale pote co jsme se s Lukym neshodli na designu a jemu zacalo vadit, ze kombinuju Amiga a PC grafiku, tak jsem odesel. On nasadil svuj styl a ja se ted venuju jenom grafice.

          Bohuzel musel jsem si dat pauzu, protoze po dokonceni skoly jsem se musel nekde upichnout. Ale ted uz je to OK, po dvou letech neuspesnych v Automobilce a dvou uspesnych letech v IBM jsem se konecne zabydlel a prace uz neni 100% naplni dne => mam konecne cas na Amigu a svoje soukrome projekty.


          Takze se teste, JACK-3D toho jeste hodne nakresli
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #20
            O: Jack-3d

            I když mě bezdůvodně zavrhne vlastní krev, ve stejném okamžiku se dozvím, co si o mě ve skutečnosti myslí dlouholetí kamarádi a nakonec si o sobě náhodou vyslechnu nepravdivé a dlouhodobé drby od kolegovů v práci... za normálních okolností by mě to položilo, ale já jsem nesmírně šťastný, že mám hodnou pěknou ženu, překrasné a zdravé dítě. To jediné mi dává sílu jít dál a bojím se, že jsem jim to oběma nedával vždy tolik najevo, kolik by se slušelo.

            Myslete si o mě co chcete, ale nikdo mě pořádně neznáte a možná byste byli překvapení, jaký jsem ve skutečnosti člověk a osobnost.

            Tímto se s vámi na dobu neurčitou loučím.

            Speciální poděkování patří Proberovi a DaMimu, jsou to skvělí lidé, učte se od nich.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #21
              O: Jack-3d

              Tak tomu říkám depka jako prase . Drž se, ať tě tady vidím brzo zpět.
              P.S. Mně fórum náladu vždycky spíš zvedlo (až na vyjímky, kty tu probíhaly malé nesmyslné války)
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #22
                O: Jack-3d

                Držím palce ať se ti to všechno brzo zase srovná. Hlavně žádný blbosti a uzavírání, tady jsi vždycky vítán - bez ohledu na cokoli
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #23
                  O: Jack-3d

                  Tak to jsou šoky, Jacku drž se, a nezanevři na nás slušňáky a ani na Amigu. Doufám že do dalšího Resetu se dáš dokopy, byla by to škoda. Držím Ti palce.
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #24
                    O: Jack-3d

                    Nějak tomu moc nerozumím...jen mohu dodat, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůř. Držím palce

                    Komentovat


                      #25
                      O: Jack-3d

                      Jak jsem se zmínil už na Buenzli, nějakých třecích ploch mezi vámi jsem si všiml. Až se podíváš kousek zpět, tak zjistíš, že je docela jedno, kdo měl pravdu, kdo koho neprávem nařkl apod. Pro mě jsou všichni kolem Artway přátelé a byla by škoda tyto vzácné vazby pohřbít. Věřím, že se to dá do pořádku, stačí si vše bez emocí vysvětlit.

                      Komentovat


                        #26
                        O: Jack-3d

                        Taky doufám, že je to jen chvilková záležitost a Jack se brzy zase vrátí ... nemyslím si, že zrovna "pravých" a "věrných" Amigistů je plná republika, tak se přeci nebudeme hádat mezi sebou !!!
                        Já si pamatuju doby z let 80-90, kdy kluby kolem Amig byly o úžasném přátelství a takové malé komunitě. A tak bych to rád viděl i teď. Každý má své chyby a mně nevadí, když mi "pravý Amigista" řekne "Debile, nemáš pravdu ...". Nezbude mi nic jiného než ho vyzvat na slovní válku u piva nebo panáků.
                        Pojďte radši zmlátit zase nějakého Ataristu ................ to byl samozřejmě vtip
                        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                        Komentovat


                          #27
                          O: Jack-3d

                          Já bych byl pro mlácení Starýho Mrafa. Ten má doma tolik platforem, že bychom mohli každou chvíli mlátit někoho jiného a přitom by to odnesl jenom jeden
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #28
                            O: Jack-3d

                            Ja myslim, ze tady je spousta lidi, kteri te sice osobne neznaji, ale urcite te nepomlouvaji, maji k tve praci respekt a radi se s tebou seznami na nejake akci. Ja se mezi ne pocitam.

                            Komentovat


                              #29
                              O: Jack-3d

                              No... Dalsi dobra duse v tahu. Jen doufam, ze se Jack v navalu depek nerozhodne zbavit se Amig...Ale ja popravde nevim vubec, co se stalo, tak snad to nebude nic vazneho.

                              Komentovat


                                #30
                                O: Jack-3d

                                Vsetko zle je na nieco dobre, poznam to velmi dobre........ ked som si myslel , ze som v uplnom trape, prislo nieco nove a este 100 lespie...... kolegovia zavidia tvoje nadsenie, zapalenie ,nadhlad a sikovnost...... kasli na nich....
                                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X