Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Jack-3d

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Jack-3d

    Nazdar panove,

    pochazim z Frydlantu v Cechach. S Amigou jsem se seznamil nekdy kolem roku 1994 na gymplu. Vse to zacalo diky Lukymu, jehoz dva starsi brachove meli kazdy svou Amigu 1200. Chodili jsme potaji k nim domu (nekdy misto telocviku, nekdy o hodine volna a nekdy jsem simulovali nemoc) a hrali hry (Cannon Folder, Worms, Hired Guns, Alien Breed...). Jeden z Lukyho brachu zacal delat v Lightwave 3.5 a vytvoril naprosto nadherny budik. To byl zlom a ja se rozhodl: TOHLE MUSIM MIT a TOHLE MUSIM UMET! Za nedlouho v roce 1996 mi umrel pradeda a my jako rodina zdedili 30 tis. To byla sance, prekecal jsem rodice (nosil same jednicky, uklizel, umyval nadobi, nosil nakupy, ... proste podlezal jsem jak to slo) a koupil jsem z druhe ruky A1200 s 030/50 + 8 MB bez monitoru za 14000,- (Amicu jsem honil asi rok na prenosne televizi Tesla).

    Od te doby jsem do Amigy vrazil skoro kazdy halir. V amize se mi postupne vystridalo spousta HW (040/43 -> PPC 603e/221 + 040/34, G-Rex+Voodoo3), pak jsem si jako 2. clovek v republice koupil Pegasos (az z USA), po par letech jsem upgradoval i na Pegasos 2. Po celou dobu jsem tvoril v posledni verzi LW 5.2 (i svou diplomovou praci jsem udelal v LW na Pegasosu).

    Pak jsem se ale prestehoval do Brna (za praci) a kvuli financni tisni, nove praci, naproste vytizenosti jsem Pegasos 2 prodal sem do Brna (prodal jsem ji nekomu, kdo ji bude pouzivat kazdy den, u me se na ni pouze prasilo). V praci jsem se behem 2 let vypracoval a ted uz s penezi nemam nouzi. Avsak nevratil jsem se k Pegasosu a MorphOS nybrz k Amize Classic. Oprasil jsem svou starou A1200, dokoupil jsem skoro novou Blizzard 060/50 (y2001 z DCE) a ze sve A1200 (Elbox Tower) jsem si udelal naproste delo (060 jsem pretaktoval na stabilnich 64 MHz).

    Protoze uz mam cas, venuju se opet jak Amize, tak grafice v LW (na PC). Zajimam se o demoscenu, jezdime na Braakpointy, Artwaye, Prase Party... a moc me mrzi, ze obcas nemohu navstivit vsechny srazy, co se tu u nas konaji.

    Takze JACK IS BACK!!!
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    Pěkné pěkné! To s tím dědictvím je pěkná story, až jednou budeš psát paměti
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Zajímavý.. já měl Amigu za prachy co nám dali jako rehabilitaci dědy. Za komančů dostal 30 let za vlastizradu
      Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

      Komentovat


        #4
        a zdar
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #5
          JACK IS BACK, witaj!
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            Vítej a vydrž.

            Komentovat


              #7
              Ahoj a vitej!
              Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

              Komentovat


                #8
                Taky tě mezi náma tak nějak vítám, i když už tady nějakou tu dobu jsi. Jen si drbu trochu - v příspěvcích nezdrav (Ahoj,) a neděkuj za každou blbost... A už jsem zticha
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Kůl,

                  Komentovat


                    #10
                    vitej a at se ti tu libi..


                    baj, Chain
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Vitej v klubu amiga zombiku

                      Komentovat


                        #12
                        welcome back !
                        Panda Libor

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Taky tě mezi náma tak nějak vítám, i když už tady nějakou tu dobu jsi. Jen si drbu trochu - v příspěvcích nezdrav (Ahoj,) a neděkuj za každou blbost... A už jsem zticha

                          Aha, to vubec nevim. Nechci bejt totiz neslusnej, proto na zacatku zdravim "Ahoj" a na konci dekuju (a pokud myslis tu funkci Podekovat, tak me to prislo logicky podekovat za privitani). Ale pokud se to neslusi, budiz

                          Na fora jsem nikdy moc nechodil, ale ted jsem zjistil, ze je to docela dobry. Uvidime jak mi to dlouho vydrzi (myslim si ze po tu dobu, co budu mit Amigu => forever!)
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            BTW je tu nekdo mladsi nez ja?
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              no kdy seš narozenej? já 8. 8. 1983
                              Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                              (
                              WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X