Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Infinitiv - kde může být problém?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Infinitiv - kde může být problém?

    Dal jsem desku do skříně,připojil zdroj,mechaniku a disk.
    Když zdroj zapnu,tak se normálně točí větrák a disketovka asi tak na vteřinu chrupne-disk se neroztočí vůbec.
    Zkoušel jsem jak 2,5 tak i 3,5" dělám něco špatně?
    Deska je somozřejmě plně funkční.
    Přiložené soubory


    #2
    Zmer si napeti na napajecim konektoru do disku, obcas mohou byt zoxidovane kontakty (jak na disku tak na molex konektoru) nebo jsou rozevrene kontakty na molex konektoru. Jak mas propojeny zdroj s deskou A1200?
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Právě,že to napájení je udělaný na skříni,ale už nikde nevidím žádnej drát propojenej s deskou.
      Třeba to má bejt ještě nějak propojený s deskou,ja fakt nevim.
      Přiložené soubory

      Komentovat


        #4
        jj, vzadu musi byt takova malá propojovací destička, co se dává do původního napájecího konektoru desky - takový můstek, jednou jsem to tady řešil. A jak koukám na foto, tak ho tam nemáš.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Tak to sem v pytli,tu destičku nemám-je nějaká jiná možnost.
          Nebo dá se to nějak obejít,koupit nebo vyrobit?

          Komentovat


            #6
            jedine vyrobit

            druha moznost - napajej desku pres floppy konektor. musi se jeste pridat -12v a to spravi jedna dratova propojka vzadu z infinitivu do desky prave
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              Na tu propojku staci fakt jen kousek kuprextitu a nasazet do nej par pinu, neni to slozite.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                Nemáš tam tohle. Ja tu propojku mam trochu dojebanou, ale stale jeste funguje.
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: PICT4136.JPG
Počet zobrazení: 2
Velikost: 35,4 KB
ID: 105782
                A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

                Komentovat


                  #9
                  Říkám, na zapojení tohodle bazmeku jsem se tady na fóru už ptal kdysi, je tady někde i vyfocen detailněji včetně nákresu propojení.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Chlapi dík za rady.Ted jsem mluvil s Joskou a jedu k němu,říkal že se na to podívá.

                    Komentovat


                      #11
                      Tak Joska opět nezklamal a mám to hotový.
                      Jenom by mě zajímalo kterej kretén vymyslel skřín celou z plastů.
                      Je to pakárna,rozpadá se to pod rukama.

                      Komentovat


                        #12
                        No Infinitiv už je takovej... Levný plast, chatrná konstrukce s ocelovým plechem jako výstuží... Infïnitiv je takový low-end ve skříních pro Amigu... Chceš kvalitu? Kup si D-Box 1200 za 6k
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          Tam má bejt nějakej plech? Tak to já mám asi superlow-end bez plechu.

                          Komentovat


                            #14
                            To je v pohodě. Jedna verze byla s plechem, druhá komplet v plastu. Težko říct, co je lepší.
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              Mam s plechem a je to asi jedno. Stejne to je jako by tam nebyl.
                              A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X