Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RTG grafika pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    RTG grafika pro A1200

    Existuje nejaka RTG graficka karta pro A1200, krome BVisionPPC, ktera jde nacpat do puvodniho desktopu?. Ja teda puvodne myslel, ze byl i BVision (bez PPC), kterej sel pripojit na "normalni" blizzarda, ale to jsem si asi fakt jenom myslel.

    #2
    Dost pochybuju.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Na běžného blizzarda žádnou grafiku nepřipojíš, ale to asi víš . Ten ppc má speciální konektor pro bvision.
      Nicméně jsem na ebay včera objevil graffity, externí pseudografiku, dneska spíš zajímavou než užitečnou.
      ami.ga is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, ami.ga has it all. We hope you find what you are searching for!


      Interní skendoubler bude ale asi lepši řešení.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        Graffiti bohuzel nema emulaci pro workbench (nebezi na tom), takze na tom jde spustit jen shapeshifetr a mozna par games. Scandoubler taky neni presne TO ONO. Ja puvodne myslel, ze byl i BVision bez PPC, to by bylo fajn.

        Komentovat


          #5
          ty, fakt to nepujde
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Nie, nie je... preto bolo vymyslene riesenie Mediator + Tower
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              Kvin měl pokud si dobře pamatuju ve zvednutém desktopu, ale jestli to bylo přes PPC netuším. Každopádně se toho pak zbavil z nějakého obskurního důvodu (hlad nebo tak něco). Ale ještě roky o tom vyprávěl, jak to měl všechno pod klávesnicí (a jednou jsem ho přistihl mumlat ze spaní "bévyžn, bévyžn").
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X