Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 mainboard 1MB ChipRAM

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A1200 mainboard 1MB ChipRAM

    Od susedov z Polska som dotiahol jednu A1200 ktora bola vo vybornom stave akurat, ze bola odprazena.
    V ramci testov som ju ozivil, s mensimi potiazami, ale nakoniec fachci s 1MB ChipRAM


    Na doske je vidiet odstranena z jednej casti chip pamet.
    (To bol moj zamer, v ramci testov a ozivania)


    Pri experimentovani, som poniektore cipy osadil do PLCC puzdier, takto v buducnosti mozem lepsie
    skusat funkcnost cipou s potencionalne, mrvych A1200 dosiek.


    PLCC 84pin su velmi nekvalitne po niekolkych vybraniach a spetneho osadenie IO sa plast trha a piny stracaju vodivost.
    Na extrakciu pouzivam original PLCC klieste. Skratka Cinske prdy, zlaty bakelit!
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    #2
    ty jo, klobouk dolu... kdo umi, ten umi

    Komentovat


      #3
      chipy v paticiach

      ako si odpajkovaval tie chipy ? uz mas tu novu hracku ?
      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

      Komentovat


        #4
        Presne tak, uz ju mam doma viac ako mesiac Len som dodrbavany, ze to je Vianocny darcek, tak to mam okamzite zabalit a hrat sa s tym az po Vianociach
        Akosi som nevedel vydrzat...

        @Voodoo chces opravit tu tvoju dosku s tym odfaklenym cipom? Napis SZ...
        Naposledy upravil Boboo; 14.11.2007, 20:52:14.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          hracky po vanocich

          No a ze jezisko neexistuje Priznaj sa, ze ty pri tom hrani zabudas na priatelku
          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

          Komentovat


            #6
            Vrtam sa v oboch na striedacku, Amiga ako Amiga doslova, akurat, ze jedna sa da vypnut s prudu!
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              Boboo to s pajkou umi
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                pro socky !
                ne SOC, ale pro cesky socialni pripady kterejch je tu plnej portal
                Naposledy upravil Chain; 15.11.2007, 07:29:16.
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Vsak ani ja s toho neryzujem, sem tam pre kamaratov v spokojnosti oboch stran.
                  Socky som dal iba na tuto dosku, aby som mohol preskusat IO s mrtvoliek.
                  Tie socky sa strasne blbo osadzuju, to SMDcko sa laksie spajkuje.

                  Opravujem hlavne PC dosky a tam sa da vyketasit dobre
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #10
                    Jsi fakt borec!
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      lol
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        ho, ho, hooo

                        Kto ze nam to tu tak premazal ? O com ste sa chlapci bavili, ze je tu tak "cisto". Inak toto je asi prva doska A1200 co som videl s paticami na zakaznicke obvody.. Vsetka cest
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          #13
                          nemuselo se to mazat,ale presunout do sekce Amiga v aukci.Mohl jsem to pripadnemu zajemci zkouknout
                          A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                            Kto ze nam to tu tak premazal ? O com ste sa chlapci bavili, ze je tu tak "cisto". Inak toto je asi prva doska A1200 co som videl s paticami na zakaznicke obvody.. Vsetka cest
                            Postup je tu: http://www.jdb78.de/amiga/amigatechn...CC_socket.html
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X