Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Alien Breed - Tower Assault AGA/CD32 (šprajcovný bug)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Alien Breed - Tower Assault AGA/CD32 (šprajcovný bug)

    Tak takhle a na mnoha jiných místech se můžete v této hře snadno "zašprajcovat" a už vám nic nepomůže. V tomto případě jste po mrtvolce sklouzli na stolek a už nelze vylézt ven.



    Toto se naštěstí netýká ECS verze, která neobsahuje některá "vylepšení" jako je naříklad sklouzávání..
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    #2
    Hezký, fakt že jo... Abych pravdu řekl, hraju hlavně CD32 verzi, a tam jsem se s tím ještě nesetkal, ale když už to existuje, tak se mi to určitě brzo stane taky
    Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

    Komentovat


      #3
      Hm, a je to origo, nebo crack, amigoune? Mi se to nikdy nestalo, teda.
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        dela to bohuzel origo i krak, zejmena v multiplejru. Nekdy se tomu musi trochu pomoct (napriklad pri sklouzavani se nechat svezt), nekdy se tomu neda zabranit (napriklad nas to vykoplo pri prechodu do dalsi zony do koridoru a zasprajclo nas to do sebe a o stenu).
        Podle toho obrazku si to muzete i kazdej zkusit, staci projit uvodni level a vejit hned do hlavniho toweru. Mistnost uz poznate, na prvnim se sklouznete ve smeru jako je na obrazku a uz to mate.
        Uz hrajem jen ECS
        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

        Komentovat


          #5
          Coze?!

          Tak to teda cumim, ja jsem AGA verzi dohral do konce a tohle se mi nikdy nestalo
          Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

          Komentovat


            #6
            Nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno, tak to dávám sem.

            V jedné diskusi na amiga.org jsem narazil na rozpracovaný main theme remix k Alien Breed 2. Je to zatím polotovar, ale stojí za to to slyšet. Je ke stažení z rapidu.
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X