Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Myši pro Amigu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Paradox je to, ze 350,- Kc je vela, ale 35 Euro za Cocolino je OK
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #17
      Ona se na tom podepsala jedna věc, Boboo. A to byla nevyzkoušenost toho tvého řešení. Protože před tím už tu bylo několik pokusů a ty končily s různými problémy - nefungovaly tlačítka, pálily se obvody. Takže trošku nedůvěra, čemuž se nesmíš divit. Teď Tvojí redukci používám asi půl roku a můžu říct, že zatím funguje naprosto skvěle a spolehnlivě, čili další bych od Tebe klidně koupil. To že jsem z první emise vzal rovnou dvě byl ode mě trochu krok do neznáma, ale můžu teď už říct, že se vyplatil.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #18
        nikdy som nepochyboval o booboovej redukcii, ale som zastanca klasiky a tak sem na amigakitu nakupil

        jedine k A500 mam staru klasicku mys, u ostatnych mam mysi nove

        Komentovat


          #19
          Dal bych klidně i 4 kila.

          Komentovat


            #20
            To Boboo:akceptuju tvoje rozhodnuti.ja jen ze jsem dost vytizeny,a jeste behat po aukru.myslel jsem ze se daji dokupy zajemci a ty to ze slovenska posles jednomu,a my si to tady uz rozdelime.ok,nech to tak.je lepsi redukce nez nova mys,dam kolik budes chtit.

            Komentovat


              #21
              Za PS2 redukci bych dal klidne 5-6-7 kilo. Neni nad optickou mys hlavne kdyz se pracuje v LW nebo ve 2d kreslicich programech.

              Ja na Aukru nikdy nebyl, kdysi jsem neco zkousel na Aukce.cz a tam me hned napalili s grafickou kartou za 2500. Od te doby nicemu takovemu neduveruju. Navic doma nemam internet a v praci se jak kdy dostanu a net. Kdyz by Boboo delal par redukci, myslim ze by se nas tu aspon 5 naslo a mohli bychom se normalne dohodnout na cene a normalni postovni transakci.


              A nebo jsem asi moc staromodni...
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #22
                Financne ma silne motivujes, stoji to za uvahu...
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #23
                  Taky bych ještě jednu uživil, je skvělá. A dal bych i tisíc. Pokud by ti to teda nepřišlo málo .
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                    Taky bych ještě jednu uživil, je skvělá. A dal bych i tisíc. Pokud by ti to teda nepřišlo málo .
                    No uz drazime a nemusime byt ani na Aukru Jestli je tak skvela ja mozna vezmu rovnou dve.

                    Uvidime co na to Boboo

                    P.S.: Mam blbej dotaz, bude redukce fungovat i do druheho slotu, kdyz s brachou parime Settlers na 2 mysi?
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #25
                      ne to nebude ...
                      Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                      (
                      WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                      Komentovat


                        #26
                        Ano, bude.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #27
                          Bude! Preco by nemala?
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #28
                            Hrál jsem s nimi i Hired guns, jako prd.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #29
                              Aha, tak to se omlouvám za mystifikaci, já sem myslel že myš podporuje jen jeden port...
                              Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                              (
                              WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                              Komentovat


                                #30
                                Takze kdo ma jeste zajem o redukce?

                                2x jack-3d
                                1x DaMi
                                ...
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X