Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co má společného Duke Nukem a Turrican?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Co má společného Duke Nukem a Turrican?

    Turricana nemusím představovat, Duke Nukema v zásadě taky ne, ale pro jistotu pro mladší z vás - Duke Nukem debutoval ve dvou dílech PC hopsačky v klasickém stylu v odpudivé EGA grafice, ovšem s překvapivě kvalitní hratelností. Je trochu s podivem, že ačkoliv Duke Nukem 2 byla jedna z nejlepších PC hopsaček, že se Apogee nezaměřili při tvorbě remaku "do 3D" nějakému lepšímu hitu, jako vhodnější Biomenace nebo Keen atd. Ale čert to vem. Mám tady pár obrázků, které i mně, jakožto znalci problematiky (byť jak vidno všechno nevím) téměř vyrazily dech. Najdete je v tomto odkazu.

    Turrican Bonus downloads- Turrican Wallpaper, Turrican Soundtrack, Sprite Rips and more



    Síla, co?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    Je zname, ze hudobnici sa navzajom vykradaju... to same sa deje vo vsetkych sferach, takze pocitacova grafika je na tom asi podobne
    Ale dobry postreh!
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      Ty voe! To nebude nahoda.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        JJ, na tohle už jsem tam koukal dávno. Mimochodem - na Nemmelheimu doporučuju postahovat hudbu - turrican tribute. Některý ty songy jsou skutečně špička.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X