Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Instalace AmigaOS 3.5 nebo 3.9

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Instalace AmigaOS 3.5 nebo 3.9

    Ahoj kluci,
    rad bych se Vas zeptal, jestli je mozne nainstalovat AmigaOS 3.5 z HDD? Na Amize nemam CD-ROM (zatim), tak jsem myslel ze na PC zkopiruji z CD na flashkartu cele CD a prekopiruju ho na HDD v Amize, odkud pak spustim instalaci AmigaOS.
    Je toto mozne?
    Dekuji...

    #2
    jasneze
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Děkuji mnohokráte za ujištění

      Komentovat


        #4
        Já z HD instaloval Amiga OS 3.9, vše OK. Nešlo mně však z HD provést patche, tam to chtělo CDrom.
        A 500 1 MB RAM. A 600 HDD. A 1200 Apollo 1240/40, 32 MB RAM, HDD. Amiga CD32 Paravision SX1, 8 MB RAM, HDD.

        Komentovat


          #5
          Můžeš instalovat i z CF. Jen si naassignuj název instalčního cd. Mám ale pocit, že mi takto nechtěla jet instalace boingbags.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            Boing ověřuje originální instalační CD 3.9, někde jsem četl, že to šahá někam do složky na videa. Ale nerad bych kecal.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Díky moc... Ten OS 3.5 tam chci dát hlavně kvůli velkýmu disku v A1200 - je to 40GB. Ráno to vyzkouším, jakmile mašina dorazí.

              Komentovat


                #8
                Kvůli velkému disku tam nemusíš dávat 3.5, stačí novější filesystém, že ano. A prdel to není ani s 3.5, Chain to tady kdysi popisoval.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  AOSRullezzz

                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  někde jsem četl, ze to sahá někam do slozky na videa. Ale nerad bych kecal.
                  Todle jsem uz taky slysel od dvou lidi..
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #10
                    Aby se to nezamluvilo, odpoved na hozenou rukavici z nazvu tohohle vlakna, rozhodne bych preskocil OS3.5 a nainstaloval OS3.9, je to dost podstatny rozdil.

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      Kvůli velkému disku tam nemusíš dávat 3.5, stačí novější filesystém, že ano. A prdel to není ani s 3.5, Chain to tady kdysi popisoval.
                      Aha, díky Probere.
                      Na Amikitu mi psali, ze disk je "formatted and fully prepped" - naformatovali ho udajne SFS. Jenom jsem zvedavej jak ten disk rozkouskovali. Nebylo by gut mit ve WB DH0 az DH20 smile:

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        Boing ověřuje originální instalační CD 3.9, někde jsem četl, že to šahá někam do složky na videa. Ale nerad bych kecal.
                        Nekecas, je tam specialna CD session, CD image ma cca 600 MB s toho 400 MB je ta session. Bez tejto ochrany si BB2 nepatchnes.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                          Bez tejto ochrany si BB2 nepatchnes.
                          ale jo, uz je prolomeny to heslo pro voba bb
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Instalace AmigaOS 3.5 nebo 3.9

                            Mam stejný problém mam AOS 3.9 a nemam CDRom vše jsem instalil přes CF karty a když chci BB1a2 tak to po mě chce CdRom Amiga OS.... Jaky je tedy postup když se to zde nakouslo na tu instalaci BB prosím

                            Komentovat


                              #15
                              O: Instalace AmigaOS 3.5 nebo 3.9

                              No, stačí si nakopírovat obsah toho CD na disk a udělat na něj assign jako na AmigaOS3.9 nebo jak je název toho CD (assign AmigaOS3.9 DH0:a třeba). A nebo přímo připojit obraz instalačky pomocí diskimage.device.
                              Naposledy upravil Prober; 21.03.2014, 11:43:25.
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X