Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

DOPUS na PC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    DOPUS na PC

    Panove pouzivate nekdo DOPUS na PC? Ma to cenu kupovat misto Total Commandera?

    Chci podporit vyvojare, ale zas nechci zbytecne vyhazovat prachy, pokud je to k nicemu.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    Je to k ničemu, vývojáře podpořit můžeš, ale nepočítej s tím, že nějak pomůžeš Amize .)
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      u vyvojaru je dodnes mozne si koupit i Amiga verzi DOpus Magellanu. Pokud jde o me, kdybych mel penize navic, koupil bych i tu pC verzi, muze to bezet jako explorer replacement, a je to dost vymakany (nechybi napriklad podpora Amiga ikon apod). Jakkoliv me samozrejme vadi, ze se vyvojari pouhou Amiga verzi neuzivi
      Pokud se rozhodujes mezi TC a DOpusem tak je to myslim jasny, ne? DOpus je fakt mnohem dal.
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        No mám ho nainstalovaný, ale nějak jsem tomu na chuť nepřišel. Asi to bude i tím, že mi k srdci nepřirostl ani Magellan na Amize.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          I když mám Dopus rád, na PC se držím TC. Je to asi jako s PS3 vs Wii - PS3 je objektivně mnohem dál, ale nějak mně to nezajímá, když potřebuju funkce, které Wii / TC má...
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            Kdyby nebyl TC, tak se to windows snad ani neda pouzivat. To je snad jedina vec, ktera se tam fakt super.

            Komentovat


              #7
              To jak keby si povedal, ze sa neda pouzivat Workbench bez DiskMastera
              ???

              Komentovat


                #8
                Pouzivat to jde, ale kdyz si tridim soubory, nebo nejak uklizim, zda se mi rychlejsi a prehlednejsi nejakej diskmanager. Asi na to muze mit kazdy jiny nazor.

                Komentovat


                  #9
                  Samozrejme mas pravdu. Ja som z Amigy zvyknuty na okienka a preto ich pouzivam aj na "inych systemoch". Kto od zaciatku pouzival nejaky manager, tomu sa zda urcite pohodlnejsie pouzivat nejaky aj nadalej.
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    Uz delsi dobu pouzivam DOpus na PC, a nechapu, jak jsem se bez nej mohl obejit. Da se to samozrejme seridit na ty tradicni 2 okenka, coz mam taky. Nemam to jako explorer replacement ale pouzivam ho zejmena na trideni souboru, prohlizeni fotek apod. Pro ty co by ho chteli zadarmo, najdou plnou starsi verzi v6 na dvdcku Computer 13-14 / 2006, ale myslim ze neumi unicode
                    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                    Komentovat


                      #11
                      Já si teď hraju s poslední verzí a zatím v tom celkem plavu. Holt roky praxe v Total Commanderu se projevují...
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        Ja pouzivam TC a az na ty debilni svycarsky zakony kvuli kterym to neumi zaheslovane rary primo rozbalovat jsem spokojen. Bez DOpusu jsem na Amize neudelal ani tuk, ale na PC mi TC docela vyhovuje... Idea, ze by file manager mel mit bilion okynek, me neprirostla k srdci. Co me obcas vadi je, ze se vzdy TC nepodari nejaky task (kopirovani filmu mezi pocaly na siti) minimalizovat a clovek musi spustit dalsi TC, coz je nastesti proste kliknuti na listu je to...
                        DOpus jsem na PC ani nezkousel, jak mi TC vyhovuje. Ma to cenu?
                        TC mam original (pravda registrovany na jmeno me prvni lasky, ale to je detail
                        "It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
                        ...just keep folding, just keep folding...

                        Komentovat


                          #13
                          Za vyzkoušení nic nedáš, ale oproti TC to budeš muset celkem dost nastavit. Je to o zvyku.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X