Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Compy 2008

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Ja taky dorazim v sobotu, celkem urcite.

    Komentovat


      #17
      Tak jsem se taky chystal, rád bych poznal těch pár nadšenců do téhle prastaré, ale stále geniální techniky, ale brácha se rozhodl, že se ožení, tak jedu na akci jinam Snad někdy ještě bude příležitost...
      A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
      A600 HD,
      2MB Chip, Fúria EC020 inside

      Komentovat


        #18
        Já bych měl teoreticky čas v sobotu. Jsem fanoušek Amigy, ale dost váhám. Nikoho tam nebudu znát a budu si připadat dost blbě. Asi nepůjdu.

        Komentovat


          #19
          Taky sem na začátku nikoho neznal. Aller Anfang ist schwehr, nebojaksetopíše německy.
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #20
            Přijel bych už dneska, ale vzhledem k tomu že jsem se včera strašně vožral a dneska se těšim do postele, dorazim zítra ráno.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #21
              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              Přijel bych už dneska, ale vzhledem k tomu že jsem se včera strašně vožral a dneska se těšim do postele, dorazim zítra ráno.
              a ja sem si porad rikal ze ho neni videt na icq a von by lejt!
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #22
                Logout udelal nejake fotky, akorat nevim, jak je dat do teto fotogalerie.



                Prosim pridetje je tam nekdo. Dik.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #23
                  Bez svolení autora to nebude možné. Pokud to s ním vykomunikuješ, tak to bude ok. Ale myslím si, že fotky můžou klidně zůstat tam, kde jsou a jen na ně uděláme prolink. Což už jsem udělal v komentářích v novinkách...
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                    Pokud to s ním vykomunikuješ,
                    česky je to slovo "domluvíš", "dohodneš" apod. "Vykomunikuješ" je děsná píčovina
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #25
                      Na Compech se mně někdo ptal na videoslot enabler do A1200 a teď jsem si všiml, že ho mají na Amigakitu. https://amigakit.leamancomputing.com...5973370626882f
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X