Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

    Možná mi něco uniklo, ale co je to ten tvůj NORAD? Ta záviděníhodná místnost nacpaná obstarožní výpočetní technikou?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #47
      O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

      Jistě. Jinde tomu říkají třeba Houston apod.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #48
        O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

        Errm... u nás je to Chlapský doupě...

        Komentovat


          #49
          O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

          Aha, tak u mě je to potom samostatná garsonka 20km od bydliště
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #50
            O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

            Aspon budes mat kde spat, ked Ti kvoli nam zena zbali kufre
            ???

            Komentovat


              #51
              O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

              A Prober dostane ban za založení offtopicu v tomhle vlákně.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #52
                O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

                Dal bych si ho, ale nejde to.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #53
                  O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Fujitsu-Siemens P19-2. Jeden z nejlepších 19" LCD, má DVI a VGA, čili k němu můžete připojit PC i Amigu najednou. Otočný ve všech osách, navíc má zabudované repráky.

                  JENŽE!

                  Jsou zřejmě dva druhy - tmavý a světlý. Tmavý funguje s Amigou naprosto perfektně. Světlý zobrazí obraz v pořádku, ale vyhodí nezrušitelné okno, že frekvence je mimo rozsah. Okno navíc putuje po obrazovce.

                  [ATTACH=CONFIG]2809[/ATTACH]

                  Oba dva jsou skutečně ten samý typ, ale zřejmě jiná revize nebo co. Ty tmavé tu máme v práci tři, všechny s Amigou jedou. Světlý je tu jeden a dělá výše popsané. Je to velká smůla, protože samozřejmě ten světlý by se k Amize skvěle hodil. Chtěl jsem aspoň přehodit plasty, ale zatím nevím jak se do toho dostat, nejsou tu žádné šrouby ani viditelné secvakávací spoje. Až na to příjdu, napíšu.
                  Takže jsem je oba rozlouskl a vnitřnosti jsou nezaměnitelné. Vnitřní konstrukce je úplně jiná. Čili bohužel, ten bílý je k Amize nevhodný ve všech směrech.

                  Dodatek 2015: dnes jsem testoval další dva z té světlé řady. Jeden byl B19-2, který se od P19-2 liší neotočným podstavcem. Revize byla 03. Monitor nejde s Amigou použít, zobrazuje nezrušitelnou hlášku Out of range.
                  Druhý byl světlý P19-2, revize 02. Ten mě zajímal velice, protože ty tmavé, co jdou, jsou taky revize 02. Ale i tento světlý monitor vykazuje výše zmíněnou vadu. Takže resumé: VŠECHNY P19-2 VE SVĚTLÉ EDICI JSOU K AMIZE NEVHODNÉ!
                  Naposledy upravil Predseda; 15.09.2015, 20:03:20.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #54
                    O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

                    Samsung SyncMaster 920BM

                    19palcový LCD monitor se dvěma vstupy (DVI a VGA), které jdou šikovně přepínat jediným stiskem tlačítka. Navíc má repráčky a výstup na sluchátka. Zkoušený přes Indivision AGA. Obraz celkem jde, i když má viditelné duchy. Vertikální scrolling naprosto plynulý. Jenže problém: nezobrazuje celou výšku obrazu. Obrazem jde po obrazovce posouvat oběma směry, nejde ale roztahovat a stahovat. Když ho posunu až k horní hraně, chybí dole cca 20 řádků. Na PALové hry 320x200 by to bylo OK, ale na 320x256 už dole chybí kus obrazu (jak je z fotky vidět, v Pinballu Dreams chybí celé spodní vystřelovací péro), o Workbenchi nemluvě (na další fotce můžete vidět, že v DOpusu chybí půlka spodní řady tlačítek a celý status bar. Je to fakt škoda.


                    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: sync1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 233,1 KB
ID: 106981Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: sync2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 186,8 KB
ID: 106983Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: sync3.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 172,4 KB
ID: 106982

                    Finální result: k Amize vhodný velmi omezeně.
                    Naposledy upravil Predseda; 07.02.2013, 18:53:05.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #55
                      O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

                      To bude zřejmě tím, že interpretuje výstup se scandoubleru chybně do rozlišení 640x480 (můžes se podívat v menu by mělo být info o rozlišení), místo toho aby to dal do 800x600. Už jsem se s tím taky setkal.
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #56
                        O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

                        Jj, je to tak.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #57
                          O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

                          ahoj, mám 2 x problém, koupil jsem kvůli amize lcd tv Sencor a když připojím
                          1. video sinch z amigi do tv sinch, tak obrazovka je černá a občas blikne s rozmazaným amiga obrazem.
                          2. scart sestavený přes http://www.ianstedman.co.uk/Amiga/am...iga_scart.html
                          tak mi to zobrazuje jak je na obrázku jen půlku obrazu, ale na plazmě panasonic a lcd grunding je vše ok.
                          při připojení DVD nebo videa je vše ok
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: P2147_04-07-13.jpg
Počet zobrazení: 2
Velikost: 89,8 KB
ID: 107193

                          neví někdo co s tím ??
                          A500, A500+, A2000, A600, A1200

                          Komentovat


                            #58
                            O: LED FullHD Samsung SM XL2270HD

                            Zdar!
                            Nemel bys moznost sehnat jeste jeden kus?

                            Reakce na prispevek od : Guma
                            Naposledy upravil Marwin; 06.04.2015, 17:47:04.
                            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                            Komentovat


                              #59
                              O: LCD displeje vhodné/nevhodné pro Amigu

                              Guma byl taky přihlášený naposledy před skoro dvěma lety. Takže kdo ví, kdy si tvůj příspěvek přečte.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #60
                                O: LED FullHD Samsung SM XL2270HD

                                Zdravím. To fakt už asi ne. Přeci jen je to už to pár let. Ani si nemyslím, že to má význam. I když ho mám pořád a je fajn - jsou jiné, lepší,kvalitnější i levnější...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X