Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problém s myší

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Problém s myší

    Tak mám první problém s novou amigou.... Zapnul jsem amču a přestala mi jít myš - kurzor se nehýbe... tlačítka fungují, ve WB musím používat klávesnici na pohyb myší ale tlačítka fungují. Nestalo se vám něco podobného?
    Prostě jsem ji zapnul a už nešla
    Díky...

    #2
    Skus este nejaku inu mys, pokial sa vynesie ortiel...
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      sak to ma v zaruce ne
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Port funguje? Zkus nějakou hru pro dva hráče a do myší díry dát joystick.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          Pokud je myš OK a joystick v tomhle konektoru jede, tak bych to viděl tak, že do myšky nejde +5V. Proměřil bych to na konektoru a pak bych se mrknul, jestli nějaký pin konektoru není vylomený z desky. A když bude tak propájet.
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #6
            On má Amigu ještě v záruce, nepoleze dovnitř.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #7
              Přesně, těmhle radám bych se z daleka vyhnul.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                Ahaaa, no tak pak tedy zkusit Joy, proměřit a pak asi reklamovat????
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #9
                  Díky, dovnitř teďka určitě nepolezu. Řeším to přes Skype s Amigakitem, ale nic mi nepomohlo. Začlo to z ničeho nic... Prostě vypnu, zapnu a už to nejede. Teďka se myš hejbe, ale šíleně skáče a třeba vysí dole v rohu. Jako kdyby tam byl někde studeňák nebo co. Vzal jsem amigu do obýváku, zapojil do jiné zásuvky a to samé nešlo to. Pak se to rozjelo, hrál jsem minutu Stardust a vypnul jsem, přenesl do pokoje k sobě a zase to nejede. Dokonce v tom stardustu, na začátku v menu, kde se dají nastavit jednotlivé položky, tak ukazatel vyletí hned nahoru a neda se s ním sjet dolu na start game... Ale tlačítka jedou, to je ta sranda
                  Je to sice v záruce, ale posílejte to zpět do Anglie...

                  Komentovat


                    #10
                    Hm, todle mi dělala optická myš na špatný podložce, ale tady fakt nevim. Příde mi ale problém spíš v tý myši než v Amize. Můžou být klidně i přelámaný dráty. Jinou teda nemáš si řikal? Bych ti nějakou pučil aspoň na vyzkoušení třeba.
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #11
                      pokud to skace, bude v prdeli ten latch. zarucne vymenit desku no, jinak je to s pajkou otazka trech minut
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        Hele, blbá otázka - ale pokud jde o kuličkovou krysu, nebude bordel na válcích u kuličky?
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Hele, blbá otázka - ale pokud jde o kuličkovou krysu, nebude bordel na válcích u kuličky?
                          Určitě ne, je zcela čistá, měl jsem ji otevřenou, tím to nebude... Spíš je něco asi v konektoru nebo na boardu. Jen je mi divný, že to šlo sr....t takhle rychle.
                          Jsem domluvenej s amigakitem, že mi pošlou novou A1200 a ja jim pošlu tu svou... Ale vrtá mi hlavou co to může být

                          Komentovat


                            #14
                            ja by som najprv vyskusal Amigu s inou mysou (napr. od Predsedu) a potom posielal Amigu spat do UK, predsa, je jednoduchsie/lacnejsie posielat iba vadnu mysku ako celu Amigu...
                            Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                            Komentovat


                              #15
                              Něco podobného mi dělala myš co k A1200 dávala Amiga Technologies (předpokládám, že máš tu samou). Pravé i levé tlačítko fungovalo, ale kurzor se nehýbal. Problém byl v jednom špatném kontaktu v konektoru myši. Pokud se dobře pamatuju, tak to bylo 5V.
                              Jak už napsali ostatní, test s jinou myší by v tom udělal jasno.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X