Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nepravom opominane hry

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Nooo, torrent som skusal a asi som nic nenasiel... Alebo by si mi to seedol Ty cez nejaky verenjny tracker?
    ???

    Komentovat


      #17
      skvela verze duny je i pro SegaCD
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #18
        Chain: Mám pocit, že to bude ta samá, identická verze. Takových her bylo pro tyhle systémy více, navíc Mega Drive má 68k procík, takže konverze nebyla problém.
        Wolfus: Poštelujeme to v poště.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #19
          nema tolik barev se mi zda, ale namluveny je to stejne
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #20


            Skvela vec tato Wikipedia...
            ???

            Komentovat


              #21
              Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
              Skvela vec tato Wikipedia...
              No jak kdy. Když jsem viděl, co s mým článkem "Beholder" udělali na český wikipedii, rozhodl jsem se, že už tam nikdy nic nenapíšu.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #22
                wikipedia je ako linux, kazdy kto ma v r*ti dieru do toho moze vrtat a potom je v tom bordel
                Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                Komentovat


                  #23
                  Universe - skvělá Space opera, dokonalá atmosferická hudba na začátku.
                  Biing - jen ta němčina a taky ještě ta stratoška o výrobě aut ve dvacátých letech s 3D simulátorem testu jízdy, sakra jak se to??? Určitě by se našlo i pár jinejch opomenutejch věcí, hodně kvalitních je právě německejch.

                  Komentovat


                    #24
                    myslis Oldtimer?
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #25
                      To je to, kde si mal ako quit tu pistol v stole?
                      ???

                      Komentovat


                        #26
                        For Chain

                        Přesně Oldtimer. Ty němci dokázali z Amči vytáhnout poměrně nevídané věci i když náročné ale velmi krásné, škoda že to nebylo i v anglině tedy k sehnání.

                        Komentovat


                          #27
                          Tak mně napadla další tak trochu opomíjená hra, která se mi dostala do ruky pouze jednou - Flink

                          Komentovat


                            #28
                            No já bych řekl, že to byl Ambermoon. O tomhle dokonalém dungeonu se napsalo jen velmi málo. Best of hra všech dob!

                            Komentovat


                              #29
                              To si pis, ze je to najlepsia hra vobec. Ale myslim, ze ju tu pozna dost ludi (nastastie!)...
                              ???

                              Komentovat


                                #30
                                taky myslim ze neni opomijena
                                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X